השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם.גם אתה יכול! יבוא אישי של תרופות גנריות מבתי מרקחת בהודו של חברות לייצור תרופות מהגדולות והמתקדמות בעולם


מבצע


אין אונות - אימפוטנציה

אז מה קורה שם למטה?

אימפוטנציה (יסלחו לנו המומחים, נקרא לילד בשמו) מתבטאת בכך שהזקפה לא קיימת כלל או קיימת באופן כזה שלא מאפשר קיום יחסי מין. ההפרעות אינן אחידות באופיין: יש מלאות ויש חלקיות, יש המאפשרות חדירה והגעה לאורגזמה ויש שלא, יש זמניות ויש קבועות, ויש כאלה המתרחשות לסירוגין - לפעמים כן ולפעמים לא. חלוקה משמעותית נוספת היא זו המתייחסת למחוללי האימפוטנציה : גורמים פיזיולוגיים וגורמים נפשיים, פסיכולוגיים. כיוון שתוך כדי כתיבה התאהבנו בתוכנית החלוקה של הגורמים לאימפוטנציה, גם העיסוק בנושא יתחלק לשניים: בכתבה זו נתמקד בסיבות הגופניות ובפעם הבאה בסיבות הנפשיות. וכמובן, נטפל בכולן! באופן כללי, שכיחות האימפוטנציה עולה ככל שעולה הגיל. באזור גיל 60 מדובר על אימפוטנציה בשיעורים של 50 אחוז מאוכלוסיית הגברים, אבל התופעה מתחילה מוקדם יותר וקיימת, גם אם בשיעורים נמוכים של אימפוטנציה, בקרב גברים צעירים.

מה זה צעירים, בטח לא 20 פלוס... אימפוטנציה בגיל צעיר...

תתפלאו, כחמישית מבני ה־20 ומשהו עד 30 ומשהו סובלים מאימפוטנציה כזו או אחרת בנסיבות כאלה או אחרות. אצל הצעירים, הגורמים הנפשיים, ובראשם חרדת הביצוע, נפוצים יותר מהגורמים הגופניים. אבל נלך פרה־פרה. או זקפה־זקפה.

גורמי סיכון פיזיולוגיים

רוב גורמי הכשל הגופניים הם כאלה שפוגעים בזרימת הדם ובדרך זו מחבלים גם בזקפה וגורמים לאימפוטנציה.

במה מדובר?

עיקר במחלות שונות, ובראשן הסוכרת. גם יתר לחץ דם הוא חבלן לא קטן וכמוהו חלק מהתרופות המטפלות בו, בעיקר אלה השייכות לקבוצת חוסמי בטא (בטא בלוקרס). יתר שומנים בדם הם גורם אפשרי נוסף לאימפוטנציה כיוון שאצל הסובלים מכך כלי הדם הופכים פחות גמישים

עוד "מחלקה" היא ניתוחים ותאונות, בעיקר כאלה הגוררים פגיעה עצבית. הניתוח להוצאת בלוטת הערמונית הוא אחד הנפוצים בהקשר זה. וגם הירידה ברמת הטסטוסטרון, שמתרחשת לרוב בגילאים מתקדמים, מביאה לירידה בחשק המיני ולכן להפרעות בזקפה ולאימפוטנציה.

אילו גורמים משפיעים על בני ה-20 פלוס?

קיימים שני גורמים בולטים לאימפוטנציה אצל הדור הצעיר:

שימוש בסמים: השימוש בסמים רווח בדור החבר'ה הרבה יותר משרווח בדור הוריהם. סמים עלולים לגרום לאימפוטנציה "נקודתית", לאחר השימוש בהם, אבל גם בטווח הארוך, כנזק מצטבר של השימוש.

רכיבה על אופניים: אופניים? באמת? מתברר שכן. "בשנים האחרונות, עם התפתחותה של אופנת הרכיבה, מדווחים לא מעט מקרים של גברים הרוכבים שעות רבות (גם על אופני ספינינג) וסובלים מהפרעות בזקפה כתוצאה מפגיעה של מושב האופניים בעצבים שבאזור האגן". לתשומת לבו של מי שחשב כי הנזק היחיד שגורמים האופניים לחיי המין הוא היעדר סקס אפיל.


אז מה עושים?

כל מקרה בו יש בעיה מהותית, כדאי לערוך בירור אורולוגי. כשקיים ספק לגבי הרקע לבעיה עליה מתלונן המטופל – ואנחנו לא מדברים על אירוע חד פעמי או דו פעמי של כשל זקפתי (אימפוטנציה, כן?) – האיש עשוי לעבור בדיקת NPT (ניטור זקפות לילה).

המטפלת המינית מירי קרייזמן מסבירה שלגבר הפעיל מינית אמורות להיות כמה זקפות במהלך הלילה. נקודת ההנחה היא שבעת השינה גם המנגנון הרגשי (חרדות, חששות וכו') "ישן", וכך ניתן לבחון את התפקוד הפיזיולוגי של המערכת. הניטור בודק את מספר הזקפות, את עוצמתן ואת משך הזמן שלהן, והוא אמור להצביע על הכיוון – האם ידידנו סובל מבעיה שגורמיה גופניים, או נפשיים.

לאחר איתור הרקע, מנסה הטיפול להתמודד עם הבעיה המקורית של האימפוטנציה, עם הגורם. למשל, טיפול מתאים ביתר לחץ דם עשוי לפתור גם את בעיית האימפוטנציה שיתר לחץ הדם גרם לה. אבל במקרים רבים אין יכולת לפתור את בעיית האימפוטנציה דרך הטיפול בגורם – ואז מטופל הכשל הזקפתי עצמו.

אין אונות (בלעז, אימפוטנציה) הוא מצב המאופיין בחוסר יכולת להשיג ולשמור על זקפה מספקת לצורך קיום יחסי מין

מדובר במצב שכיח מאד, בעיקר בקרב גברים מבוגרים. מעריכים שכמחצית מהגברים בגילאים 40-70 סובלים מאין אונות במידה זו או אחרת.

אבחון וטיפול באין אונות

על אף המבוכה יש לפנות לבדיקת רופא על מנת לברר את הגורם לאין האונות. באמצעות תשאול המטופל והפנייתו לביצוע בדיקות מתאימות יכול רופא המשפחה לאבחן את המצב ולהציע טיפול מתאים.

הטיפול יקבע בהתאם לגורם, בין אם הוא נפשי או גופני.

פעמים רבות אין אונות היא סימפטום מוקדם להיצרות של כלי הדם. קוטר כלי הדם המובילים דם אל הפין קטן יותר מקוטרם של כלי דם אחרים בגוף ולכן הם אלו שמושפעים ראשונים במקרה של היצרויות.

היצרות של כלי דם מהווה גורם סיכון למחלות לב וכלי דם שונות לרבות מחלת לב כלילית , שבץ מוחי והתקף לב.

רופא המשפחה יבצע הערכה של הסיכון למחלות לב וכלי דם ויציע לבצע שינויים באורח החיים לרבות ירידה במשקל, על מנת להוריד את הסיכון. ביצוע שינויים באורח החיים הוא מרכיב חשוב בטיפול באין אונות ויכול להביא לשיפור בסימפטומים ולשפר את מצב הבריאות הכללי.

ישנם מספר טיפולים שיעילותם הוכחה לטיפול באין אונות. אצל כשני שליש מהמטופלים ניתן לפתור את הבעיה בעזרת תרופות כגון ויאגרה. כמו כן ניתן להיעזר במשאבות ייעודיות היוצרות ואקום ומעודדות זרימת דם אל הפין והתפתחות זקפה. יעילותן של המשאבות מגיעה לכ- 90%.

טיפול הכרתי (קוניטיבי) התנהגותי וכן טיפול מיני עשויים גם כן לשפר את המצב.

בעזרת הטיפולים הקיימים כיום מצליחים מרבית המטופלים לחזור ולקיים יחסי מין מוצלחים ומספקים.

אין אונות טיפול מומלץ


מהם הגורמים לאימפוטנציה - אין אונות?

ההערכה היא כי כ30% מכלל הגברים סובלים מבעיות בתפקוד המיני. מהי אימפוטנציה - אין אונות ומהם הגורמים לה?

אין אונות או בשמה הלועזי – אימפוטנציה היא תפקוד מיני לקוי המאופיין בחוסר יכולת להגיע לזקפה או בחוסר יכולת לשמר זקפה כדי לקיים מגע מיני מספק. הסימפטום העיקרי לאין אונות הוא חוסר יכולת להשיג זקפה. הפרעות בזקפה אינן אחידות ויכולת להשתנות מאדם לאדם וכן להשתנות אצל אותו אדם בהתאם לנסיבות. לדוגמא: יש כאלו שאינם מצליחים כלל להגיע לזקפה,יש כאלו המגיעים לזקפה חלקית בלבד שאינה מאפשרת חדירה, יש מקרים בהם הזקפה מגיעה רק במצבים מסוימים כגון אוננות אך במצבים אחרים כמו קיום יחסים עם בת הזוג הזקפה אינה מופיעה. הגורמים לאין אונות הם רבים ומגוונים ויכולים לנבוע מסיבות פיזיות – גופניות וכן מסיבות נפשיות.

גורמים פיזיים והורמונאליים:

בעת עוררות מינית, המוח משגר אותות לעצבים בפין ואלו פועלים להגברת זרימת הדם לאזור הפין מה שגורם לכך שהפין מתרחב ומתקשה. בעיות שונות במערכת העצבים או בזרימת הדם עלולות לפגוע בתהליך זה וכך נגרמת אין אונות.

היפוגונדיזם - אצל חלק מהגברים חלה ירידה קיצונית בכמות הטסטוסטרון בדם. חסר בטסטוסטרון גורם לירידה בכמות הזקפות העצמוניות, ירידה בחשק המיני, באיכות הזקפה ועוד. בעיה זו ניתנת לטיפול באמצעות תרופה המיועדת לטיפול במחסור בטסטוסטרון
סוכרת - מחלה זו גורמת לפגיעה במערכת העצבים
ניתוח באזור אגן הירכיים, המעי הגס, רקטום, ערמונית או רדיותרפיה
תופעות לוואי כתוצאה משימוש בתרופות שונות
אורח חיים - שתייה רבה של אלכוהול, עישון, עודף משקל וחוסר פעילות גופנית עלול להביא למצב של חוסר איזון הורמונאלי או בעיות שונות הקשורות לזרימת הדם
פריאפיזם - מצב של זקפה ממושכת העלול ליצור הצטלקות של הרקמה הספוגית של הפין ובכך לגרום לאין אונות

אימפוטנציה יכולה להופיע עקב מגוון גורמים גופניים או נפשיים הכוללים:

חוסר איזון הורמונאלי בעיקר כתוצאה מירידה ברמות טסטוסטרון או תת פעילות של בלוטת התריס

מחלות עצביות
סוכרת - גורמת לפגיעה במערכת העצבית ובמערכת כלי הדם
מחלות כלי דם - כגון טרשת, יתר לחץ דם ומחלות לב (אי ספיקת לב, תעוקת לב וכד')
בעיות במוח כגון גידול או שבץ מוחי
שימוש בתרופות שונות - בעיקר נוגדי דיכאון ומורידי לחץ דם אך גם אנטי-היסטמינים (תרופות לאלרגיה או הצטננות), נוגדי חומציות ומשתנים
שימוש בסמים, צריכת אלכוהול, עישון
גיל מבוגר
עייפות
הפרעות נפשיות כגון מתח מוגבר, דיכאון, חרדות, יחסים לא תקינים עם בת הזוג, פחד מדחייה, פחד ביצוע, טראומה, אובדן וכד'
עודף משקל
תזונה לקויה עתירת שומנים רווים וחלבון מן החי
הרעלת מתכות כבדות
בעיות בכלי הדם אשר משפיעות על זרימת הדם לפין
בעיות עצביות. אלו הם מצבים שמשפיעים על מערכת העצבים שכוללת את המוח, חוט השדרה והעצבים
בעיות הורמונליות המשפיעות על רמת ההורמונים בגוף
בעיות מבניות (אנטומיות) המשפיעות על מבנה רקמות הפין
מחלות לב וכלי דם – מחלה של הלב או כלי הדם כגון טרשת עורקים יתר לחץ דם
סוכרת - סיבוכי המחלה עלולים לפגוע באספקת הדם ובעצבוב לפין

קיים קשר הדוק בין אין אונות למחלות כלי דם. מחלות כלי דם הן לרוב הגורם הראשון שיבדק במסגרת בירור האבחנה ותכנון הטיפול


בעיות במבנה הפין

עקמת הפין (מצב המכונה גם 'מחלת פיירוני', Peyronie's disease) אשר פוגעת ברקמת הפין
היפוספדיאס. מצב מולד בו פתח השופכה נמצא בצידו התחתון של הפין במקום בקצהו

גורמים תרופתיים

משתנים – תרופות שמגבירות את ייצור השתן ונמצאות בשימוש נרחב לטיפול ביתר לחץ דם, באי ספיקת לב ובמחלות כליה

תרופות לטיפול ביתר לחץ דם כגון תרופות מקבוצת חוסמי בטא. (לדוגמה, אטנולול, שם מסחרי: נורמיטן ונורמלול)
פיבראטים – קבוצת תרופות לטיפול בכולסטרול גבוה
אנטיפסיכוטים – תרופות שנועדו לטפל במחלות נפשיות דוגמת סכיזופרניה מילון מונחים סכיזופרניה מחלת נפש כרונית השייכת לקבוצת ההפרעות הנפשיות הקשות, בהן החולה מבין את המציאות בצורה משובשת. המחלה גורמת למגוון סימפטומים פסיכולוגיים הכוללים הזיות ומחשבות שווא. הסיבה המדויקת להתפתחות המחלה אינה ידועה
נוגדי דיכאון – תרופות שנועדו לטיפול בדיכאון ובסוגים מסוימים של כאב כרוני
קורטיקוסטרואידים – תרופות שמכילות סטרואידים
נוגדי H2 – תרופות המשמשות לטיפול בכיב קיבה להורדת חומציות יתר בקיבה
נוגדי פירכוס – תרופות שנועדו לטיפול באפילפסיה (כפיון)
נוגדי היסטמינים – תרופות לטיפול במצבי אלרגיה כמו קדחת השחת
נוגדי אנדרוגנים – תרופות להורדת רמת האנדרוגנים (הורמוני המין הגבריים)
תרופות ציטוטוקסיות – תרופות כימותרפיות לטיפול בסרטן

אם קיים חשש שהמצב נגרם עקב נטילת תרופה מסוימת יש להתייעץ עם הרופא המטפל. פעמים רבות קיימות חלופות לאותה תרופה. עם זאת, אין להפסיק נטילת תרופה שנרשמה על ידי רופא אלא אם כן הרופא המליץ על הפסקת הטיפול בה


גורמים נפשיים:

חרדה
לחץ
דיכאון
בעיות בזוגיות

הזמנת מוצרים

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה וממושכת? אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם. צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה או הזמנת מוצר. דיסקרטיות מובטחת.

כיום, יש לרפואה מענה יעיל ואיכותי לבעיות בתפקוד המיני ואין אונות וניתן לחזור לחיי מין טובים ומספקים.

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק | ויטמין סי ליפוזומלי וכן מידע לגבי תרופות גנריות לשיפור וחיזוק התפקוד המיני של הגבר. ויאגרה, סיאליס, קמגרה, לויטרה. צרו קשר

ויאגרה גנרית

ויאגרה גנרית - אותה האיכות מבריקה הנדרשת

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

קמגרה ג'ל

קמגרה ג'ל בטעמים - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום לאיזון הטסטוסטרון וחיזוק האון הגברי

האפימדיום נחשב לצמח עיקרי וחשוב ברפואה הסינית, כמעט בכל פורמולה של אין אונות או בעיות בתפקוד תמצאו אותו. בעיקר לבעיות מיניות המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה. מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

משאבה לזקפה

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

המשך לקרוא...לידיעתך
כל הכתוב באתר הינו מידע כללי בלבד. הכתוב באתר אינו מהווה יעוץ רפואי או המלצה לרכישה או שימוש בטיפול או מוצר כל שהוא המופיע באתר. יש להיוועץ ברופא או מי שמוסמך לייעץ על שימוש במוצר או טיפול כל שהוא המופיע באתר.
כתובתינו
מוטה גור 7, פתח תקווה


להזמנות או ליצירת קשר
צרו קשר
Copyright © 2015. כל הזכויות שמורות.