ויאגרה תופעות לוואי, תופעות לוואי ויאגרה

אילו תופעות לוואי נפוצות עלולות ללוות את השימוש בוויאגרה? האם התרופה עלולה להיות מסוכנת? אם אתם תוהים האם מותר לכם להתחיל להשתמש בתרופה, על מנת לשפר את חיי המין, כדאי להכיר לא רק את המינונים הקיימים אלא גם מה הן כל ההשפעות האפשריות. על ויאגרה תופעות לוואי ומתי כדאי, אם בכלל, להתייעץ עם גורם מוסמך.

האם ניתן לסבול מזקפה ממושכת מדי

באופן ידוע, המטרה של ויאגרה הינה לאפשר לגברים להגיע לזקפה, להתגבר על אין אונות או קשיים אחרים במיטה. באופן טבעי, נדיר שגברים סובלים מזקפה ממושכת באופן בלתי נשלט. זו תופעה נדירה, אך היא בהחלט קיימת. ישנם מצבים רפואיים, אף ללא קשר לויאגרה, אשר גורמים לכך כי כלי הדם באיבר המין מתרחבים בצורה לא נשלטת והזקפה איננה יורדת גם לאחר קיום יחסי מין.

אך לגבי ויאגרה תופעות לוואי – מדובר על עניין נדיר ביותר. רק מקרים בודדים תועדו עד כה, ברחבי העולם. אם דבר כזה בכל זאת קורה, אחת למיליון או משהו מעין זה, אין להתייחס לעניין בקלות ראש. יש לפנות לקבלת ייעוץ רפואי.

האם ויאגרה משפיעה על לחץ הדם

באופן הכי טבעי שיש, בזמן קיום יחסי מין עולה הדופק. ההתרגשות מתעוררת, ביחד עם העוררות המינית. זה קורה מעצמו, גם ללא שום קשר לויאגרה. אך לגבי ויאגרה תופעות לוואי, כדאי לדעת שההשפעה על לחץ הדם יכולה להיות מורכבת.

מטרת התרופה הינה לשפר את זרימת הדם, כך שאפשר יהיה להגיע לזקפה. לצורך כך, החומרים הפעילים בתרופה מביאים להתרחבות של כלי דם. כתוצאה מכך, עשויים להרגיש השפעה מסוימת של ירידה כללית בלחץ הדם. לרוב, זה לא מסוכן למשתמשים בריאים. אם מטופלים בתרופות נוספות, שמביאות להשפעה על לחץ הדם, מומלץ שלא לעבור על המינון המינימלי של ויאגרה.

האם ויאגרה גורמת לסחרחורת

תופעת לוואי אפשרית של ויאגרה הינה תחושה של סחרור. אנו לא מדברים על סחרור החושים הנובע מהנאה של יחסי מין, שכן זהו ההיבט הרצוי והחיובי. אנו מדברים על סחרור שנובע מירידה אפשרית בלחץ הדם. לרוב, זו תופעה שולית, ואף אין מניעה להשתמש בתרופה עבור אנשים הסובלים ממחלות לב.

במידה ולחץ הדם הכללי נמוך או שנוטלים תרופות מסוג ניטרטים לטיפול במחלות לב, יש לקרוא בקפידה את העלון לצרכן. שימוש במינון נמוך מקובל בקרב אנשים שעברו בעבר אירוע לב. ככלל, הסבירות לסבול מסחרחורת משמעותית, נמוכה למדי.

האם אלרגיה לויאגרה מסוכנת?

אם מנסים ליטול יותר מגלולה אחת ביום, עלולים לחוש תופעות לא נעימות, גם אם בדרך כלל לא מסוכנות. למשל, פריחה על הגוף, התקצרות של הנשימה. תופעות נוספות המזכירות אסטמה או אלרגיה. מדובר על סימפטומים חולפים וזמניים, לרוב לא ארוכים.

במיוחד נפוץ אצל אנשים הסובלים מרגישות כללית מוגברת באביב או אלרגיה לחומרים שונים. גם ראויה מטושטשת עלולה להופיע. הפתרון לכך, לא להשתמש יותר מן הרצוי, לא להגזים. אם חלה הרעה במצב, יש להפסיק את השימוש עד להתייצבות.

האם ישנה השפעה על מערכת העיכול

תופעת לוואי אפשרת ובלתי מזיקה הינה הסמקה. לעיתים, עשויה לחול השפעה על מערכת העיכול. כך למשל, עלול להופיע שלשול, בפרט אם מדובר בשימוש בפעמים הראשונות, במינון מוגבר.

עבור הסובלים מחולשה של מערכת העיכול, כיב קיבה או קיבה רגיזה, הסיכוי לכך עולה. אך גם במצבים כאלה, אין בהכרח מניעה משימוש בויאגרה. אפשר למשל להשתמש בתחליפים טבעיים או לנסות גלולה של 25 מיליגרם.

מידע נוסף על ויאגרה

תמצית צמחים לגבר – יתרונות
מחירון ויאגרה גנרית
חילבה – חילבה לחיזוק התפקוד המיני
ויאגרה בטיפות – תחליף נוזלי לכדורי ויאגרה
בעיות זקפה
אין אונות – מידע
מידע על אימפוטנציה
ויאגרה הוראות שימוש

מידע על המוצרים לאין אונות הקיימים היום בשוק

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה וממושכת? אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם. צרו איתנו קשר לכל שאלה ולמידע נוסף. דיסקרטיות מובטחת.
כיום, יש לרפואה מענה יעיל ואיכותי לבעיות בתפקוד המיני ואין אונות וניתן לחזור לחיי מין טובים ומספקים.