ויאגרה

אחת מנקודות "החולשה" של תכשיר הויאגרה הוא פרק הזמן, הארוך יחסית, שבו יש להמתין, בין נטילת הכדור והשפעתו על הזיקפה והיכולת לקיים יחסי מין. "מקובל" שהזמן להשגת אפקט "ראוי" הוא כשעה מנטילת התרופה ועד להשפעתה.

מה ויאגרה היא עושה?

סילדנפיל היא תרופה לטיפול באין־אונות. התרופה גורמת להגברה של זרימת דם לאיבר המין וכתוצאה מכך לזקפה. מנגנון הפעולה הזה מאפשר זקפה רק בעקבות גירוי מיני. סילדנפיל מרחיבה את השריר החלק של כלי הדם באמצעות עיכוב האנזים פוספודיאסטרז 5 (PDE5).

סילדנפיל רשומה בארץ גם לטיפול בלחץ דם גבוה ממקור ריאתי לחולים מעל גיל 18. פירוט ראו במידע על התרופה רווטיו.

מגיעה בצורת טבליות:

Viagra 25 mg, 50 mg, 100 mg

האם נדרש מרשם?

כן

האם היא בסל הבריאות?

התרופה מצויה בסל הבריאות, אך הקופה רשאית לגבות השתתפות עצמית בשיעור של עד 100% מהמחיר המרבי לצרכן.

מה עליי לעשות לפני שאני נוטל ויאגרה?

ייעוץ רפואי

לפני הכל, בקר אצל רופא המשפחה שלך והתייעץ איתו אפילו אם מצבך הרפואי הוא מעולה ואין לך כלל מחלות כלשהן. המלצה זו הינה המלצת משרד הבריאות וקופות החולים ומומחים ברפואה ואפילו היצרנית פייזר!

לקרוא ולברר

לשאול מישהו זה דבר קשה או לפחות לא קל, לעלות את הנושא בדיון פתוח עם חברים או קרובי משפחה או אפילו עם עמיתים לעבודה סוגיה שבדרך כלל שלא עולה בכלל או עולה עם ערפל בגלל רגישות הנושא. מי רוצה שאחרים ידעו שיש לי בעיה בתפקוד המיני? אף אחד! לכן הנושא רגיש ובעייתי במידה מה ומשתדלים לשמור עליו בסתר ו/או בסוד אפילו! לכן הפתרון הוא לקרוא ולברר, יש לא מעט אתרים עם מידע רחב בנושא ואפשר להשתתף בפורומים גם, משם תקבל מידע למשל על: אופן השימוש, תופעות לואי, סיכונים, יתרונות על תכשירים אחרים וכדומה.

לקנות ממקור אמין ובטוח

לא לקנות מכל מקום! ויאגרה מזויפת ותחליפי ויאגרה הם הסיבה הראשונה והמוכרת לכולנו, אבל יש עוד סיבות, כמו: המחיר יקר מאוד, הרוקח בבית המרקחת מכיר את אשתי ( או חברתי) והוא פטפטן, התוקף של הקופסה עומד לפוג!

לקנות מאותו מקור שקנית ממנו בעבר

קנייה חוזרת מאותו מקום מעידה על שני דברים:
1. שהמקום שממנו רכשת שומר על כללי האריזה והאחסון והמכירה שהגדיר היצרן
2. שאתה מרוצה מהמוצר, היחס והמחיר

בדוק את האריזה

תוודא שהיא נראית טוב ותקינה, שהיא סגורה ועטופה, שלא פג תוקפה. לעולם אל תקנה אם: האריזה פגומה, אין תאריך ייצור ו/או תאריך תפוגה. אם יש לך אריזה קודמת אז תשווה את האריזה החדשה אל מול האריזה הקודמת בלי שום היסוס!

בדוק את הקופסה שבתוך האריזה

לאחר שבדקת את האריזה, פתח אותה ובדוק את הקופסה שבתוך האריזה. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לוודא שהקופסה סגורה ואטומה היטב.

בדוק את גלולות הויאגרה

פתח את הקופסה וקח 2-4 כמוסות ותשווה ביניהן, אם תזהה הבדלים בין הגלולות אז אל תיטול ויאגרה מקופסה זו! מומלץ גם לקחת כמוסה מהקופסה הקודמת ולהשוות אותה עם כמוסה מהקופסה החדשה, אם ישנם הבדלים כלשהם אז לוותר על הקופסה החדשה!

עיין בעלון לצרכן

האם במידה ותוצאות הבדיקה תקינות אפשר לצרוך כדור ויאגרה? לא! טרם סיימנו, בקופסה ישנו עלון לצרכן, פתח וקרא אותו במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך.
צריכת ויאגרה ללא קריאת עלון התרופה זה כמו נהיגה ברכב ללא בדיקה לפני קניה

איך משתמשים בויאגרה וסיאליס

קבלתם את הגלולה שחיכיתם לה זמן רב כל כך, הודעתם כבר לאישה שתכין את עצמה פיזית ונפשית לסוף שבוע כמוהו לא היה לה מאז ימי התיכון העליזים ודאגתם לפנות לכם זמן מספיק להתרחשויות שכבר שכחתם שאתם מסוגלים להן? מצוין, אז רגע לפני אתם פשוט נוטלים את הגלולה הכחולה או הצהובה בהתאם לבחירתכם, יש לנו כמה טיפים או הוראות שימוש שיסייעו לכם להפיק את המרב מהתרופות השונות ולהימנע מתופעות לא נעימות. נתחיל בכך שמדובר בתרופות. ולא בסתם תרופות, אלא בתרופות שניתנות אך ורק במרשם רופא. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהתרופות האלו עלולות ליצור סינרגיה מסוכנת ביותר כאשר הן באות במגע עם תרופות אחרות ולכן כל מי שנוטל את הגלולות צריך להיות במעקב קפדני ביותר של רופא שיבדוק באופן תדיר הופעה של תופעות לוואי חריגות, אפשרות לתגובות עם חומרים אחרים ועוד.

האם מדובר בדבר האמיתי?

עוד דבר קטן לפני שאתם מכניסים את הקסם המהפכני הזה לפה שלכם, בולעים ומתחילים לעשות מה שצריך… חשוב לדעת שכיום ישנו שוק ענף ביותר של חיקויי תרופות לאין אונות. מדובר על תרופות שנראות כמעט כמו הדבר האמיתי, אך למעשה שונות ממנו מאוד. ישנן מעבדות רבות ברחבי העולם שמייצרות כמויות גדולות מאוד של חיקויי סיאליס וחיקויי ויאגרה כדי למכור אותם במחירים גבוהים תוך הקפדה על הוצאות ייצור נמוכות. לא רק שהתרופות האלו לא אפקטיביות כמו הדבר האמיתי, חלק לא מבוטל מהן מכילות רעלים מסוכנים לבריאות. שימו לב אם המידע שמופיע בעלון לצרכן בפנים האריזה כתוב בשלוש שפות שונות, אם על כל כדור ישנה חריטת לייזר ואם על האריזה מוטבעת הולוגרמה ייחודית ליצרן. שימו לב גם לרמת הגימור של האריזה, לתאריך התפוגה או לכל סימן מחשיד אחר.

ממה מומלץ להימנע?

מומלץ מאוד להימנע משימוש בסמים ובתרופות שונות במקביל לשימוש בויאגרה או בסיאליס. בכל מקרה עליכם לדווח לרופא על כל מכלול החומרים שאתם משתמשים בהם לפני נטילת התרופות האלו. בנוסף, מומלץ מאוד להיות ערים לתופעות לוואי חריגות. לעולם אל תיטלו את התרופה לפני שקראתם בעיון את העלון לצרכן כיוון ששם מפורטות כל תופעות הלוואי האפשריות לרבות תופעות הלוואי שמצריכות התערבות רפואית מידית. ולסיום, היו ערים ליכולות הפיזיות שלכם. גם אם הבחור בין הרגליים שלכם דוחק אתכם להמשיך עוד ועוד, היו בטוחים שהלב או שסיבולת הריאה שלכם אכן מאפשרים לכם להמשיך במרץ הלאה או שמא הם מסמנים לכם לעצור. זה הזמן לחגוג, אבל תמיד בזהירות.


אין אונות טיפול מומלץ

תמצית צמחים לגבר - יתרונות
מחירון ויאגרה גנרית
חילבה - חילבה לחיזוק התפקוד המיני
ויאגרה בטיפות - תחליף נוזלי לכדורי ויאגרה
בעיות זקפה
אין אונות - מידע
מידע על אימפוטנציה
ויאגרה הוראות שימוש


הזמנת מוצרים

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה וממושכת? אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם. צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה או הזמנת מוצר. דיסקרטיות מובטחת.

כיום, יש לרפואה מענה יעיל ואיכותי לבעיות בתפקוד המיני ואין אונות וניתן לחזור לחיי מין טובים ומספקים.

מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני. ויאגרה, סיאליס, קמגרה

למידע נוסף או לרכישה אנא צרו קשר

קמגרה ג'ל

קמגרה ג'ל בטעמים - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

ויאגרה גנרית

ויאגרה גנרית - אותה האיכות מבריקה הנדרשת

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

קמגרה נמסה

kamagra effervescent - נספגת מהר יותר

טבליה המכילה את החומר הפעיל סילדנפיל (ויאגרה) בטעם תפוז, מתמוססת במים ויוצרת מיץ מוגז במעט, המיץ נועד לשתיה ובכך נספג מהר יותר בגוף. המשך לקרוא...

בושם לגבר

תמצית בושם ארוטי לגבר הטוב ביותר למשיכה ופיתוי נשים

בושם מיוחד לגבר למשיכת וגירוי נשים ע"י הרחתו מכיל תערובת פרומונים ונוסחה יחודית. המתנה המושלמת לבן הזוג שגם את תהני ממנה המשך לקרוא...

משאבה לזקפה

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...


צור קשר להזמנה


הזמן דרך האתרגם אתה יכול! יבוא אישי של תרופות גנריות מבתי מרקחת בהודו של חברות לייצור תרופות מהגדולות והמתקדמות בעולםמבצע
דואר אלקטרוני
info@s-poten.com
להזמנות או ליצירת קשר
כתובתינו
מוטה גור 7, פתח תקווה

Copyright © 2015. כל הזכויות שמורות.