האם מותר לחצות כדור ויאגרה, חצי כדור ויאגרה

לא את כל סוגי הכדורים ולא את כל סוגי הגלולות או הקפסולות מותר לחתוך או לחצות. יש תרופות שפעולה כזאת פוגעת ביעילות שלהן. זה עשוי למעשה להרוס את התרופה, לפורר אותה או להחליש את השפעה בצורה דרמטית. ומה לגבי ויאגרה, האם מותר ואפשר? על כך נרצה לענות בשורות הבאות.

אין ספק, השימוש בויאגרה הביא למהפך בחיי המין בקרב מיליוני אנשים ברחבי העולם. אם גם אתם מעוניינים לנסות, אם אתם רוצים שיפור בחיי המין, יתכן שתעניין אתכם השאלה האם מותר לחצות כדור ויאגרה לשניים ועדיין להשתמש ביעילות ובבטיחות. לפני שנענה על כך חשוב לדעת כי זו לא גלולת קסם והיא לא נועדה להגביר את תשוקה המינית כשלעצמה. האפקט הוא בשיפור הזקפה. כלומר, על ידי פעולה כימית המתרחשת בגוף, בכלי הדם, מוזרם יותר דם לפין. התוצאה – זקפה חזקה וחיי מין משופרים. וכעת נבין למה בכלל לקחת חצי כדור ויאגרה, האם זה מומלץ או שזה יכול להיות מסוכן.

 ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

למה בעצם לחצות את הכדור

בעוד כמה שורות נסביר האם מותר לחצות כדור ויאגרה. אבל למה בעצם יש אנשים שנוהגים בצורה כזאת? התשובה, אם תרשו לנו לספר לכם, מחולקת לכמה חלקים. ראשית, ישנו ההיבט הכלכלי. בשלב זה, למרות שמחיר הגלולה ירד, בכל זאת זו לא התרופה הכי זולה שישנה. אז אם אתם רוצים, תיאורטית, להוזיל את מחירה אתם יכולים לחתוך אותה לשניים או אולי אפילו לארבע.

השאלה היא, שעליה נענה בהמשך היא האם זה יעיל, האם זה לא הורס את הגלולה. בנוסף לכך, חציית הכדור עשויה להתאים לאנשים שרוצים להוריד את המינון. כלומר אם מגלים שמשיגים את ההשפעה הרצויה אך אולי אפילו ביותר מדי אפקטיביות, פחות מהחומר הפעיל ישיג השפעה מוצלחת יותר. צעד כזה, אגב, מוכר וידוע בלא מעט סוגים של תרופות.

זהירות לא לפורר את הכדור

חציה של הכדור לשניים יכולה בהחלט להפחית את המינון ולהוריד את ההשפעה. אם עניין זה נראה לכם מוזר או לא הגיוני, קחו בחשבון שזה דווקא מאוד הגיוני. גם חברת התרופות עצמה משווקת את הויאגרה בכל מיני מינונים שונים. לצד גלולות של 50 מיליגרם, יש גם כאלה שהינן קטנות יותר במחצית.

 ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

ויש גם כאלה שהן גדולות כפליים. כלומר, אם יש לכם כדור של 50 מיליגרם ואתם רוצים לנסות קודם כל מינון מופחת, ניתן לחצות לשניים. אך, יש להיזהר שלא לרסק את הכדור. יש ליטול אותו בשלימותו. לא לפורר לאבקה או למעוך. אגב, אם קשה לכם לבלוע כדורים, יש תחליפים שמשיגים את אותה הפעולה אך משווקים בצורה של אבקה או ג'ל.

איך אפשר לחצות את הכדור לשניים

אחרי שענינו על השאלה האם מותר לחצות כדור ויאגרה וראינו שכן, נמליץ את הדרך הנכונה לעשות זאת. אל תנסו לשבור את הכדור בידיים. סביר להניח שפשוט תמעכו אותו או תפוררו אותו ללא צורך. גם עם סכין חיתוך פשוטה פחות כדאי לחלק את הכדור.

כדי לבצע את הפעולה בצורה הכי נכונה, פשוט רכשו קוצץ כדורים מקצועי. כך, אם יש לכם ויאגרה של 50 מיליגרם למשל ואתם רוצים חצי מהכמות, תקבלו בדיוק חצי הכדור. בשורה התחתונה, לאור הימצאותם של תחליפים די זולים ולאור שיווקם של כדורים במגוון מינונים, כבר הרבה פחות אנשים נוהגים להסתבך. בדרך כלל פשוט קונים את המינון הרצוי וזה הכל. אך אם רוצים לחצות לשניים ועושים זאת בזהירות, אין מניעה וזה בסדר גמור.

 ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

מידע נוסף על ויאגרה

תמצית צמחים לגבר – יתרונות
מחירון ויאגרה גנרית
חילבה – חילבה לחיזוק התפקוד המיני
ויאגרה בטיפות – תחליף נוזלי לכדורי ויאגרה
בעיות זקפה
אין אונות – מידע
מידע על אימפוטנציה
ויאגרה הוראות שימוש

מידע על המוצרים לאין אונות הקיימים היום בשוק

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה וממושכת? אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם. צרו איתנו קשר לכל שאלה ולמידע נוסף. דיסקרטיות מובטחת.
כיום, יש לרפואה מענה יעיל ואיכותי לבעיות בתפקוד המיני ואין אונות וניתן לחזור לחיי מין טובים ומספקים.