אימפוטנציה, מידע על אימפוטנציה, טיפול באימפוטנציה – אין אונות

אבל אתם חייבים לקרוא את הכתבה, כי למרבה ההפתעה, כ־20% מבני ה־20 וה־30 סובלים מאימפוטנציה. למה זה קורה ומה אפשר לעשות?
כאילו לא מספיק קשיים, תסכולים ודעות קדומות היא מעוררת, לאימפוטנציה יש גם בעיית שם. זאת אומרת, בפי העם, ולא רק זה היושב בציון, היא נקראת פשוט "אימפוטנציה", אבל אנשי המקצוע מתחלחלים כשהם שומעים את המושג.
"אני מאוד לא אוהבת את המילה אימפוטנציה", חותכת הסקסולוגית והמטפלת המינית מירי קרייזמן. "אנחנו לא משתמשים בה בשפה המקצועית. זה נשמע כמו קללה". גם רופא הנשים שלנו מעדיף לא להשתמש במילה "אימפוטנציה". במקום לדבר על אימפוטנציה הוא מדבר על הפרעת זקפה או על כשל זקפתי (באנגלית: Erectile dysfunction ובקיצור: ED). זה כבר נשמע הרבה יותר נחמד, לא? ובכן…

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

מבצע

תמצית צמחים ותמצית בושם לגבר: ₪399
(דואר רשום)
שליח עד הבית: ₪50S-Poten + Strong-Poten

טיפול באין אונות

אין אונות – אימפוטנציה

אז מה קורה שם למטה?

אימפוטנציה (יסלחו לנו המומחים, נקרא לילד בשמו) מתבטאת בכך שהזקפה לא קיימת כלל או קיימת באופן כזה שלא מאפשר קיום יחסי מין. ההפרעות אינן אחידות באופיין: יש מלאות ויש חלקיות, יש המאפשרות חדירה והגעה לאורגזמה ויש שלא, יש זמניות ויש קבועות, ויש כאלה המתרחשות לסירוגין – לפעמים כן ולפעמים לא. חלוקה משמעותית נוספת היא זו המתייחסת למחוללי האימפוטנציה : גורמים פיזיולוגיים וגורמים נפשיים, פסיכולוגיים. כיוון שתוך כדי כתיבה התאהבנו בתוכנית החלוקה של הגורמים לאימפוטנציה, גם העיסוק בנושא יתחלק לשניים: בכתבה זו נתמקד בסיבות הגופניות ובפעם הבאה בסיבות הנפשיות. וכמובן, נטפל בכולן! באופן כללי, שכיחות האימפוטנציה עולה ככל שעולה הגיל. באזור גיל 60 מדובר על אימפוטנציה בשיעורים של 50 אחוז מאוכלוסיית הגברים, אבל התופעה מתחילה מוקדם יותר וקיימת, גם אם בשיעורים נמוכים של אימפוטנציה, בקרב גברים צעירים.

מה זה צעירים, בטח לא 20 פלוס… אימפוטנציה בגיל צעיר…

תתפלאו, כחמישית מבני ה־20 ומשהו עד 30 ומשהו סובלים מאימפוטנציה כזו או אחרת בנסיבות כאלה או אחרות. אצל הצעירים, הגורמים הנפשיים, ובראשם חרדת הביצוע, נפוצים יותר מהגורמים הגופניים. אבל נלך פרה־פרה. או זקפה־זקפה.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

גורמי סיכון פיזיולוגיים

רוב גורמי הכשל הגופניים הם כאלה שפוגעים בזרימת הדם ובדרך זו מחבלים גם בזקפה וגורמים לאימפוטנציה.

במה מדובר?

עיקר במחלות שונות, ובראשן הסוכרת. גם יתר לחץ דם הוא חבלן לא קטן וכמוהו חלק מהתרופות המטפלות בו, בעיקר אלה השייכות לקבוצת חוסמי בטא (בטא בלוקרס). יתר שומנים בדם הם גורם אפשרי נוסף לאימפוטנציה כיוון שאצל הסובלים מכך כלי הדם הופכים פחות גמישים

עוד "מחלקה" היא ניתוחים ותאונות, בעיקר כאלה הגוררים פגיעה עצבית. הניתוח להוצאת בלוטת הערמונית הוא אחד הנפוצים בהקשר זה. וגם הירידה ברמת הטסטוסטרון, שמתרחשת לרוב בגילאים מתקדמים, מביאה לירידה בחשק המיני ולכן להפרעות בזקפה ולאימפוטנציה.

אילו גורמים משפיעים על בני ה-20 פלוס?

קיימים שני גורמים בולטים לאימפוטנציה אצל הדור הצעיר:

שימוש בסמים: השימוש בסמים רווח בדור החבר'ה הרבה יותר משרווח בדור הוריהם. סמים עלולים לגרום לאימפוטנציה "נקודתית", לאחר השימוש בהם, אבל גם בטווח הארוך, כנזק מצטבר של השימוש.

רכיבה על אופניים: אופניים? באמת? מתברר שכן. "בשנים האחרונות, עם התפתחותה של אופנת הרכיבה, מדווחים לא מעט מקרים של גברים הרוכבים שעות רבות (גם על אופני ספינינג) וסובלים מהפרעות בזקפה כתוצאה מפגיעה של מושב האופניים בעצבים שבאזור האגן". לתשומת לבו של מי שחשב כי הנזק היחיד שגורמים האופניים לחיי המין הוא היעדר סקס אפיל.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

אז מה עושים?

כל מקרה בו יש בעיה מהותית, כדאי לערוך בירור אורולוגי. כשקיים ספק לגבי הרקע לבעיה עליה מתלונן המטופל – ואנחנו לא מדברים על אירוע חד פעמי או דו פעמי של כשל זקפתי (אימפוטנציה, כן?) – האיש עשוי לעבור בדיקת NPT (ניטור זקפות לילה).

המטפלת המינית מירי קרייזמן מסבירה שלגבר הפעיל מינית אמורות להיות כמה זקפות במהלך הלילה. נקודת ההנחה היא שבעת השינה גם המנגנון הרגשי (חרדות, חששות וכו') "ישן", וכך ניתן לבחון את התפקוד הפיזיולוגי של המערכת. הניטור בודק את מספר הזקפות, את עוצמתן ואת משך הזמן שלהן, והוא אמור להצביע על הכיוון – האם ידידנו סובל מבעיה שגורמיה גופניים, או נפשיים.

לאחר איתור הרקע, מנסה הטיפול להתמודד עם הבעיה המקורית של האימפוטנציה, עם הגורם. למשל, טיפול מתאים ביתר לחץ דם עשוי לפתור גם את בעיית האימפוטנציה שיתר לחץ הדם גרם לה. אבל במקרים רבים אין יכולת לפתור את בעיית האימפוטנציה דרך הטיפול בגורם – ואז מטופל הכשל הזקפתי עצמו.

אין אונות (בלעז, אימפוטנציה) הוא מצב המאופיין בחוסר יכולת להשיג ולשמור על זקפה מספקת לצורך קיום יחסי מין

מדובר במצב שכיח מאד, בעיקר בקרב גברים מבוגרים. מעריכים שכמחצית מהגברים בגילאים 40-70 סובלים מאין אונות במידה זו או אחרת.

אבחון וטיפול באין אונות

על אף המבוכה יש לפנות לבדיקת רופא על מנת לברר את הגורם לאין האונות. באמצעות תשאול המטופל והפנייתו לביצוע בדיקות מתאימות יכול רופא המשפחה לאבחן את המצב ולהציע טיפול מתאים.

הטיפול יקבע בהתאם לגורם, בין אם הוא נפשי או גופני.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

פעמים רבות אין אונות היא סימפטום מוקדם להיצרות של כלי הדם. קוטר כלי הדם המובילים דם אל הפין קטן יותר מקוטרם של כלי דם אחרים בגוף ולכן הם אלו שמושפעים ראשונים במקרה של היצרויות.

היצרות של כלי דם מהווה גורם סיכון למחלות לב וכלי דם שונות לרבות מחלת לב כלילית , שבץ מוחי והתקף לב.

רופא המשפחה יבצע הערכה של הסיכון למחלות לב וכלי דם ויציע לבצע שינויים באורח החיים לרבות ירידה במשקל, על מנת להוריד את הסיכון. ביצוע שינויים באורח החיים הוא מרכיב חשוב בטיפול באין אונות ויכול להביא לשיפור בסימפטומים ולשפר את מצב הבריאות הכללי.

ישנם מספר טיפולים שיעילותם הוכחה לטיפול באין אונות. אצל כשני שליש מהמטופלים ניתן לפתור את הבעיה בעזרת תרופות כגון ויאגרה. כמו כן ניתן להיעזר במשאבות ייעודיות היוצרות ואקום ומעודדות זרימת דם אל הפין והתפתחות זקפה. יעילותן של המשאבות מגיעה לכ- 90%.

טיפול הכרתי (קוניטיבי) התנהגותי וכן טיפול מיני עשויים גם כן לשפר את המצב.

בעזרת הטיפולים הקיימים כיום מצליחים מרבית המטופלים לחזור ולקיים יחסי מין מוצלחים ומספקים.

אין אונות טיפול מומלץ

תמצית צמחים לגבר – יתרונות
מחירון ויאגרה גנרית
חילבה – חילבה לחיזוק התפקוד המיני
ויאגרה בטיפות – תחליף נוזלי לכדורי ויאגרה
בעיות זקפה
אין אונות – מידע
מידע על אימפוטנציה
ויאגרה הוראות שימוש
אימפוטנציה

מהם הגורמים לאימפוטנציה – אין אונות?

ההערכה היא כי כ30% מכלל הגברים סובלים מבעיות בתפקוד המיני. מהי אימפוטנציה – אין אונות ומהם הגורמים לה?

אין אונות או בשמה הלועזי – אימפוטנציה היא תפקוד מיני לקוי המאופיין בחוסר יכולת להגיע לזקפה או בחוסר יכולת לשמר זקפה כדי לקיים מגע מיני מספק. הסימפטום העיקרי לאין אונות הוא חוסר יכולת להשיג זקפה. הפרעות בזקפה אינן אחידות ויכולת להשתנות מאדם לאדם וכן להשתנות אצל אותו אדם בהתאם לנסיבות. לדוגמא: יש כאלו שאינם מצליחים כלל להגיע לזקפה,יש כאלו המגיעים לזקפה חלקית בלבד שאינה מאפשרת חדירה, יש מקרים בהם הזקפה מגיעה רק במצבים מסוימים כגון אוננות אך במצבים אחרים כמו קיום יחסים עם בת הזוג הזקפה אינה מופיעה. הגורמים לאין אונות הם רבים ומגוונים ויכולים לנבוע מסיבות פיזיות – גופניות וכן מסיבות נפשיות.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

גורמים פיזיים והורמונאליים:

בעת עוררות מינית, המוח משגר אותות לעצבים בפין ואלו פועלים להגברת זרימת הדם לאזור הפין מה שגורם לכך שהפין מתרחב ומתקשה. בעיות שונות במערכת העצבים או בזרימת הדם עלולות לפגוע בתהליך זה וכך נגרמת אין אונות.היפוגונדיזם – אצל חלק מהגברים חלה ירידה קיצונית בכמות הטסטוסטרון בדם. חסר בטסטוסטרון גורם לירידה בכמות הזקפות העצמוניות, ירידה בחשק המיני, באיכות הזקפה ועוד. בעיה זו ניתנת לטיפול באמצעות תרופה המיועדת לטיפול במחסור בטסטוסטרוןסוכרת – מחלה זו גורמת לפגיעה במערכת העצביםניתוח באזור אגן הירכיים, המעי הגס, רקטום, ערמונית או רדיותרפיהתופעות לוואי כתוצאה משימוש בתרופות שונותאורח חיים – שתייה רבה של אלכוהול, עישון, עודף משקל וחוסר פעילות גופנית עלול להביא למצב של חוסר איזון הורמונאלי או בעיות שונות הקשורות לזרימת הדםפריאפיזם – מצב של זקפה ממושכת העלול ליצור הצטלקות של הרקמה הספוגית של הפין ובכך לגרום לאין אונות

אימפוטנציה יכולה להופיע עקב מגוון גורמים גופניים או נפשיים הכוללים:

חוסר איזון הורמונאלי בעיקר כתוצאה מירידה ברמות טסטוסטרון או תת פעילות של בלוטת התריסמחלות עצביותסוכרת – גורמת לפגיעה במערכת העצבית ובמערכת כלי הדםמחלות כלי דם – כגון טרשת, יתר לחץ דם ומחלות לב (אי ספיקת לב, תעוקת לב וכד')בעיות במוח כגון גידול או שבץ מוחישימוש בתרופות שונות – בעיקר נוגדי דיכאון ומורידי לחץ דם אך גם אנטי-היסטמינים (תרופות לאלרגיה או הצטננות), נוגדי חומציות ומשתניםשימוש בסמים, צריכת אלכוהול, עישוןגיל מבוגרעייפותהפרעות נפשיות כגון מתח מוגבר, דיכאון, חרדות, יחסים לא תקינים עם בת הזוג, פחד מדחייה, פחד ביצוע, טראומה, אובדן וכד'עודף משקלתזונה לקויה עתירת שומנים רווים וחלבון מן החיהרעלת מתכות כבדותבעיות בכלי הדם אשר משפיעות על זרימת הדם לפיןבעיות עצביות. אלו הם מצבים שמשפיעים על מערכת העצבים שכוללת את המוח, חוט השדרה והעצביםבעיות הורמונליות המשפיעות על רמת ההורמונים בגוףבעיות מבניות (אנטומיות) המשפיעות על מבנה רקמות הפיןמחלות לב וכלי דם – מחלה של הלב או כלי הדם כגון טרשת עורקים יתר לחץ דםסוכרת – סיבוכי המחלה עלולים לפגוע באספקת הדם ובעצבוב לפין

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

קיים קשר הדוק בין אין אונות למחלות כלי דם. מחלות כלי דם הן לרוב הגורם הראשון שיבדק במסגרת בירור האבחנה ותכנון הטיפול

בעיות במבנה הפין

עקמת הפין (מצב המכונה גם 'מחלת פיירוני', Peyronie's disease) אשר פוגעת ברקמת הפיןהיפוספדיאס. מצב מולד בו פתח השופכה נמצא בצידו התחתון של הפין במקום בקצהו

גורמים תרופתיים

משתנים – תרופות שמגבירות את ייצור השתן ונמצאות בשימוש נרחב לטיפול ביתר לחץ דם, באי ספיקת לב ובמחלות כליהתרופות לטיפול ביתר לחץ דם כגון תרופות מקבוצת חוסמי בטא. (לדוגמה, אטנולול, שם מסחרי: נורמיטן ונורמלול)פיבראטים – קבוצת תרופות לטיפול בכולסטרול גבוהאנטיפסיכוטים – תרופות שנועדו לטפל במחלות נפשיות דוגמת סכיזופרניה מילון מונחים סכיזופרניה מחלת נפש כרונית השייכת לקבוצת ההפרעות הנפשיות הקשות, בהן החולה מבין את המציאות בצורה משובשת. המחלה גורמת למגוון סימפטומים פסיכולוגיים הכוללים הזיות ומחשבות שווא. הסיבה המדויקת להתפתחות המחלה אינה ידועהנוגדי דיכאון – תרופות שנועדו לטיפול בדיכאון ובסוגים מסוימים של כאב כרוניקורטיקוסטרואידים – תרופות שמכילות סטרואידיםנוגדי H2 – תרופות המשמשות לטיפול בכיב קיבה להורדת חומציות יתר בקיבהנוגדי פירכוס – תרופות שנועדו לטיפול באפילפסיה (כפיון)נוגדי היסטמינים – תרופות לטיפול במצבי אלרגיה כמו קדחת השחתנוגדי אנדרוגנים – תרופות להורדת רמת האנדרוגנים (הורמוני המין הגבריים)תרופות ציטוטוקסיות – תרופות כימותרפיות לטיפול בסרטן

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

אם קיים חשש שהמצב נגרם עקב נטילת תרופה מסוימת יש להתייעץ עם הרופא המטפל. פעמים רבות קיימות חלופות לאותה תרופה. עם זאת, אין להפסיק נטילת תרופה שנרשמה על ידי רופא אלא אם כן הרופא המליץ על הפסקת הטיפול בה

גורמים נפשיים:

חרדהלחץדיכאוןבעיות בזוגיות

הזמנת מוצרים

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה וממושכת? אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם. צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה או הזמנת מוצר. דיסקרטיות מובטחת.
כיום, יש לרפואה מענה יעיל ואיכותי לבעיות בתפקוד המיני ואין אונות וניתן לחזור לחיי מין טובים ומספקים.