ספריי השהייה, שפיכה מוקדמת, Liquid Bull | Deley Spray

בספריי ההשהיה סטאד משתמשים כרבע שעה לפני קיום יחסי מין על יד התזה פעמיים על חלקו העליון של הפין, לאחר ההתזה מחדירים על ידי עיסוי כיפת הפין ולאחר כ-15 דקות ניתן לשטוף עם טיפה מים על מנת שלא יהיה טעם לוואי למי שאהב מין אוראלי. הוראות שימוש בספריי השהייה DELAY SPRAY – LIQUID BULL: Liquid Bull הינו תרסיס הרדמה להקטנת רגישות איבר המין הזכרי. Liquid Bull מונע מפחית גירוי ואת הרגישות באיבר וכתוצאה מכך גורם לעיקוב בשפיכה.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

 

האם גם סיאליס יעיל לטיפול בשפיכה מוקדמת

סיאליס הינה אחת התרופות הנפוצות בעולם, לטיפול בבעיות המלוות גברים בתפקוד המיני. אחד מכל ארבעה או חמישה אנשים סובל מקושי בלתי מבוטל להגיע לסיפוק מיני למשך פרק זמן מספק כלומר לפחות כמה וכמה דקות. זוהי תופעה שנקראת שפיכה מוקדמת. המשמעות שלה היא שהגבר מתקשה להחזיק את הזקפה לאורך זמן בשעת קיום יחסי מין והוא "גומר" בתוך דקה ולפעמים אפילו פחות מזה. בזכות המוניטין של סיאליס, לטיפול בבעיות אין אונות או אימפוטנציה, מעניין לבדוק האם זהו פתרון שיכול לפתור גם מצבי שפיכה מוקדמת בגברים. כאשר נסקור את הנושא, נשווה גם את התועלת של אותה תרופה וותיקה ביחס לפתרונות אחרים, כגון ספרי השהייה.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

שפיכה מוקדמת איננה זהה לקשיים בזקפה

שפיכה מוקדמת מהווה צרה צרורה לעשרות אלפי גברים ויש אומרים גם יותר. שלא כמו קושי להגיע לזקפה, מצב שבדרך כלל מאפיין גברים לא כל כך צעירים, שפיכה מוקדמת מטרידה מאוד הרבה צעירים דווקא. המיתוס שלפי קושי בזקפה מביא לשפיכה מוקדמת אינו נכון בצורה מלאה. אמנם, ישנם גברים אשר סובלים משפיכה מוקדמת וגם מתקשים להגיע לזקפה חזקה אולם אין בהכרח שילוב בין השניים. שפיכה מוקדמת הינה תופעה קשה במיוחד, בפרט בצעירים. גברים שסובלים מכך מרגישים לעיתים חוסר ביטחון ביצירת קשרים רומנטיים. זה מטריד כמובן גם במין מזדמן, אבל גם הרבה מעבר לזה. התמשכות הבעיה מלווה ירידה בשמחת החיים, לפעמים ממש דיכאון. חשוב שלא להניח לבושה או לסקפטיות לרסן את מציאת הפתרון. כי יש פתרון ואפילו יעיל מאוד.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

סיאליס לעומת ספריי השהייה

כעת נבקש להשוות בין התרופה הוותיקה והטובה לבין ספריי השהייה. סיאליס פותחה במטרה לסייע לגברים להגיע לזקפה מספקת יותר, חזקה יותר. בהחלט יתכן שחלק מהגברים יוכלו בזכות זה לקיים יחסי מין לאורך זמן, אולם זה לא בדיוק הייעוד של התרופה. המטרה היא להשפיע על כלי הדם ולשחרר את השרירים שלפעמים מפריעים לקיום הזקפה. התרופה יעילה מאוד בקרב מרבית הגברים, צעירים, בני גיל העמידה ואפילו בני גיל הזהב. אך נטו, כטיפול בשפיכה מוקדמת, זה בהחלטי לא הפתרון האולטימטיבי. אך מה לגבי ספרי השהייה? כאן כבר מדובר על משהו הרבה יותר טוב. שפיכה מוקדמת הינה בעיה שנובעת משני מקורות. קודם כל, ישנו העניין הגופני. סף הגירוי של גברים שמדווחים על שפיכה מהירה הינו גבוה. כלומר, מאוד מהר הם מרגישים גירוי מיני מהיר, הרבה יותר מהר מהממוצע. הם יותר מהר מגיעים לזקפה ולבסוף, גם מהר מאוד גומרים. דקה, שתיים לפעמים גם פחות. בנוסף, יש גם עניין פסיכולוגי. כאשר החשש והציפייה לגמור מהר עולים בראש, המחשבות על כך מפריעות עוד יותר לקיום יחסי מין למשך פרק הזמן הרצוי והמהנה ביותר. בעוד סיאליס לא יכולה להעלות את סף הגירוי, ספרי השהייה בהחלט מסוגל לעשות זאת. השימוש בספרי השהייה למעשה מפחית את התחושה באיבר המין. הירידה בתחושה הזאת לא אמורה בדרך כלל להשפיע על הזקפה. כלומר גבר שלא סובל מקשיי זקפה פשוט יחוש הפחתה מסוימת בתחושת הריגוש המיני בזמן קיום היחסים. וזהו לב העניין – כאשר הריגוש יורד (אך לא נעלם), מתארך פרק הזמן שבו ניתן לקיים יחסי מין. עדיין, יתכן מצב שבו הם לא יהיו ארוכים עד כדי רבע שעה או למעלה מזה, אבל כעשר דקות ואפילו קצת יותר, לעומת דקה או שתיים, זה בהחלט הבדל דרמטי ביותר. ואם יש גברים שרוצים להשתמש גם בסיאליס וגם בספרי השהייה, אין מניעה.