סיאליס, מידע על סיאליס, סיאליס למכירה, קניית סיאליס, סיאליס יומי

סיאליס וסיאליס גנרי הם תרופות לשיפור התפקוד המיני של הגברים. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל. ויאגרה וויאגרה גנרית גורמת ופועלת גם על המנגנון להרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא סילדנאפיל, והוא משמש לטיפול בבעיות אין אונות, שיפור הזיקפה והגברת ההנאה מיחסי המין. בניגוד לויאגרה וויאגרה גנרית הסיאליס, שנקרא גם גלולות סוף שבוע או "הגלולה הצהובה" הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר מויאגרה, לכן מועדף על ידי גברים רבים. הסיאליס – נחשבת לכדור הזקפה המתקדם והמשופר יותר מהכדורים האחרים. היא זכתה לכינוי "גלולת סוף השבוע" היות ובליעת גלולה אחת מאפשרת למשתמש בתרופה ליהנות מזקפה בכל עת שנוצר גירוי מיני לאורך כל סוף השבוע. הסיאליס הינה תרופה חדשה יחסית והצטרפה לשתי התרופות, ויאגרה ולויטרה.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

יתרונות של סיאליס

 • אפשרות לטיפול יומי עם כדורים במינון נמוך
 • משך השפעה ארוך לעומת המתחרות
 • במקרים מסוימים אפשרית עבור סובלים מהגדלה שפירה של הערמונית

למי אסור ולמי מותר לקחת סיאליס?

סיאליס וסיאליס גנרי היא תרופה החייבת מרשם בישראל וברוב המדינות. התרופה מחייבת ייעוץ רפואי לפני נטילתה וקרוב לוודאי כי תספיק היוועצות ברוקח מוסמך בעיקר בגלל הפעולתה המשפרת את זרימת הדם על ידי הרחבת כלי הדם של אבר המין. ישנן גם סיבות נוספות לאיסור נטילת התרופה לאנשים מסוימים:

 • חולי לב
 • מי שעבר שבץ
 • לחץ דם גבוה או נמוך מדי שאינו מאוזן
 • מטופלי דיאליזה
 • סובלים מכיבי כיבה ובעיות דימום
 • הסובלים מבעיות ראייה קשות
 • אנשים עם בעיות מסוימות בתאי הדם
 • נוטלי תרופות ניטרטים לטיפול בבעיות לחץ דם

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

איך מאבחנים אין אונות

ראשית מומלץ על בדיקה גופנית כללית שעוזרת לרופא לאבחן אין אונות ולהמליץ על טיפול במידה והסיבה הינה בעיה פיזית ולא פסיכולוגית. הבדיקה לאבחון אין אונות חשובה מאוד, מחמת העובדה שהפרעה בתפקוד המיני יכולה להצביע על מחלה פיזית אחרת כגון סכרת או מחלת לב.

 • מומלץ לבצע בדיקות כלליות במהלך הבדיקה הראשונית, על מנת להתרשם מהמצב הנוכחי ולבדוק האם קיימות מחלות רקע אחרות הגורמות לתופעת האין אונות .הבדיקות כוללות בדיקות דם לסוכר וכולסטרול, בדיקת לחץ דם ובדיקות נוספות במטרה שהרופא יוכל לשלול מחלות רקע. ברוב המקרים הטיפול במחלת הרקע יכול לפתור את בעיית התפקוד המיני. בנוסף יש לבצע בדיקה פיזית של איבר המין, האשכים ותפקוד מערכת העצבים. וכן מבצעים בדיקה רקטלית לבדיקת גודל הערמונית. האבחון חשוב מאוד במקרים של אין אונות
 • בדיקת אולטרסאונד – מתבצעת במקרים שאין מחלת רקע המסבירות את הסיבה לאין אונות .אולטרסאונד בודק את זרימת הדם לראש הפין הזכרי. בדיקה זו מאבחנת האם יש בעיה באספקת דם אל הפין שיכולה לגרום לאין האונות
 • בדיקת זקפה במהלך הלילה. זו דרך נוספת לבדוק האם מופיעים אירועים של זקפה במהלך השינה. בדיקה זו מאפשרת לאבחן האם הסיבה לחוסר הזקפה הינה פסיכולוגית ואז נדרש טיפול שונה

סיאליס, מידע, עובדות ופרטים חשובים

סובלים מקשיי ביצוע מביכים או לא נעימים במיטה? עבור גברים הסובלים מקשיים בתפקוד המיני או מאין אונות, כבר לא צריך לסבול או להתבייש. מסתבר שהפתרון לא נמצא רחוק והוא זמין וממש בהישג יד. אחת התרופות המובילות בעולם לשיפור התפקוד במיטה לגברים נקראת סיאליס.

קבלו כעת אתה מידע החשוב בנושא זה, העובדות והפרטים שיחזירו לכם את העונג והמיניות החסרים. גלו מדוע המכירות גדלו מאוד, גלו מה ההבדל לעומת ויאגרה, מיד תדעו איך זה עובד וגם איך להשיג וכן האם יש צורך במרשם.

מדוע דווקא סיאליס ולא ויאגרה

למען האמת, ויאגרה הייתה הגלולה הראשונה בעולם אשר הביא למהפך בתפקוד המיני. לגברים שחוו צורך בעזרה, מדובר היה בישועה של ממש. אך כאן אנו בעניין מידע על סיאליס ולכן נסביר מדוע המכירות של תרופה זו עולות כיום בהרבה על אלו של ויאגרה (הוותיקה יותר).

הסיבה המרכזית היא משך ההשפעה. מרבית הגברים שניסו את שתי התרופות מספרים כי התרופה היותר חדשה (שגם היא למעשה די וותיקה כיום) משפיעה ליותר זמן. כך אפשר גם ליהנות יותר וגם לשמור יותר על הספונטניות. כלומר לא חייבים לקחת רק ממש ברגע שרוצים לקיים יחסים מין או מספר דקות לפני כן.

גרסה להשפעה ממושכת במיוחד

חידוש חשוב מגיע בצורה של סיאליס יומי. זהו כבר ממש עולם אחר. כאשר הגלולה משפיעה על היכולת להגיע לזקפה במשך עשרים וארבע שעות ויותר. חשוב לציין שלא מדובר על זקפה של 24 שעות רצוף. דבר כזה לא נכון, לא הגיוני ואפילו לא נעים.

אך מדובר בכך שבעקבות גירוי מיני, המשתמש יכול לקיים יחסי מין ללא מגבלות, מתי שירצה במשך אותה היממה. זה הופך את התרופה לעוד יותר פופולרית ומתאימה מאוד גם לצעירים ולגברים שמתחילים לנהל קשר זוגי חדש או מזדמן.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

איך זה בעצם עובד

צורת ההפעלה של התרופה הינה פעולה על אברי הדם שבאיבר המין. שילוב בין הרפיית שרירים והגדלת התפוקה של כלי הדם בפין. בצורה כזאת, יותר דם מגיע לאיבר המין והגבר מגיע לזקפה טובה יותר.

זהירות ממינון יתר

כמו כל תרופה, השפעה פגה לאחר שהיא מופרשת מהגוף. מכיוון שסיאליס משפיעה יחסית לאורך זמן, לא מומלץ להשתמש בה ברציפות, יום אחר יום אחר יום. בסופו של דבר, נוצר מינון יתר מוגזם שאינו יפה לבריאות.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

האם אפשר לקבל אותה ללא מרשם

פה ושם ישנם גברים שטוענים שהם קיבלו סיאליס ללא מרשם. כעת נרצה להעמיד דברים על דיוקם. מדובר על תרופת מרשם לכל דבר. כלומר, אי אפשר למצוא אותה על המדפים החופשיים בבתי המרקחת.
רק רוקח מוסמך למסור אותה לאחר קבלת מרשם. אבל, משווקים כיום תחליפים או תרופות גנריות, שזמינים בישראל. כלומר, מי שטוען שקיבל ללא מרשם, ככל הנראה פשוט רכש את התחליפים. לא התרופה המקורית עצמה, אך התחליפים יכולים להיות יעלים לא פחות.

איפה אפשר לרכוש את התרופה לשיפור הזקפה

כל מי שמתעניין ורוצה לדעת איפה להשיג, אלה העובדות: סיאליס למכירה משווקת בבתי המרקחת של קופות החולים וגם בבתי מרקחת פרטיים שפועלים באישור משרד הבריאות. את התחליפים, ניתן לרכוש בבתי טבע או אפילו באינטרנט. למעשה, יש הטוענים כי מרבית המכירות כיום מתנהלות דרך הערוצים הישירים.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

זה לא רק יותר נוח וחוסך טרחה אלא גם מבוכה. כל הגברים שלא מרגישים בנוח לרכוש בבית מרקחת פשוט מזמינים אונליין הביתה ומקבלים הכל בדיסקרטיות, לתיבת הדואר.

כיום, יש לרפואה מענה יעיל ואיכותי לבעיות בתפקוד המיני ואין אונות וניתן לחזור לחיי מין טובים ומספקים.

 

לא תאמינו כמה זמן סיאליס יכולה להשפיע עליכם

הדברים הבאים מיועדים לגברים, אך הם עשויים לעניין גם נשים. פשוט מפני שאנו עוסקים בתרופה מהפכנית שנועדה לשיפור הזקפה. לפני שנים מספר, אפשר היה לומר ללא צל של ספק כי ויאגרה היא התרופה מספר אחת לטיפול בבעיות מין בגברים.

אבל מתחרה יותר צעירה ואולי גם יותר "סקסית" בגישתה הרעננה, החלה לעקוף אותה. המתחרה הזאת נקראת סיאליס. וגם אם היא עדיין נחשבת לפחות מוכרת והיא לא הפכה למותג הצרוב בתודעה הכללית, זו עובדה. ואם תרצו לדעת למה התרופה הזאת כל כך מצליחה, יש לכך סיבה מרכזית אחת. זה לא רק התחרות שיצרה ירידה במחיר. הסיבה היא שסיאליס פשוט משפיעה על מערכת המין של הגבר הממוצע בצורה הרבה יותר דרמטית.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

כיצד ההשפעה של סיאליס יותר ממושכת

מבחינת אופן ההשפעה של סיאליס, אין הבדל גדול ביחס לתרופות אחרות לשיפור הזקפה. הרעיון הוא לפעול מבחינה כימית וביולוגית, על הזרמת הדם לפין. הרפייה שרירים והרחבת כלי הדם מאפשרים גם לגברים מאוד מבוגרים, ליהנות מזקפה ממש כמו צעירים.

ובכל זאת, אמרנו שההשפעה על הגברים היא גם יותר ארוכה וממושכת. אז איך זה קורה? הסיבה לכך היא כזאת. החומר הפעיל הוא שונה. זהו חומר שמשיג את אותו האפקט אבל נפלט מהגוף בתוך פרק זמן ארוך יותר. במילים אחרות, החומר שנקרא טדלפיל לא מופרש מהגוף כה מהר בדומה למרכיב המרכזי של ויאגרה. ובגלל שההשפעה יותר ממושכת, הפכה התרופה היותר חדשה ליותר מושכת ויותר מבוקשת.

כמה זמן נמשכת ההשפעה של סיאליס

כעת, תרצו בוודאי לדעת כמה זמן משפיעה סיאליס על הגוף. במשך כמה זמן בעצם נמצא החומר הפעיל בתוך המערכת. אם נשים בצד את ההבדלים בין גברים שונים, נגלה כי פחות או יותר בין 30 ל-36 שעות נמשך האפקט. בהשוואה לפתרונות אחרים, שמשפיעים במשך שעות ספורות, אין ספק כי מדובר בהבדל מאוד דרמטי.

האם באמת הזקפה כל כך ארוכה?

חשוב להדגיש כי השפעה של עד 36 שעות לא אומרת שלאחר נטילת הגלולה הופכים למכונות מין חסרות מעצורים. אין מדובר על זקפה ארוכה של כל כך הרבה שעות. למעשה, אפילו לא קרוב לכך. הרעיון הוא לאפשר באופן פוטנציאלי הגעה לזקפה למשך פרק זמן ארוך. כלומר, ברגע שהגבר ירגיש מוכן לקיים יחסי מין, כאשר הוא באווירה המתאימה, הגוף יוכל לאפשר את הזקפה.

אם נשווה זאת לפתרונות אחרים, יש כאן שוני מהותי. כלומר, סיאליס בעצם משחררת את הגבר מתלות בתזמון ידוע מראש. אפשר לקיים יחסים בספונטניות, ללא תכנון ובלי שצריך לחשב את רגע נטילת הגלולה בדייקנות חסרת פשרות שקצת פוגעת בתשוקה.

סיאליס איננה האפשרות היחידה

כפי שסיאליס לא הייתה הראשונה בתחומה, היא בהחלט גם לא האחרונה. מאז החל שיווקה, החלו לפתח גם תרופות גנריות דומות. כלומר, תרופות בעלות חומר פעיל דומה או זהה. כמו כן, משווקות (גם בארץ) חלופות טבעיות. כלומר טבליות או גלולות שמבוססות אך ורק על מרכיבים טבעיים. כך, אפשר למעשה להשיג את התחליף שנמכר גם ללא מרשם. לא צריכים בשביל זה שום בית מרקחת ושום רופא.

 

האם סיאליס משפיעה מיד

סיאליס משפיעה על גברים שמגורים מינית. היא לא יוצרת גירוי מיני בפני עצמה. בנוסף לכך, כדאי לדעת שהתרופה הזאת לא משפיע מיד. בדרך כלל, יש להמתין חצי שעה עד שעה, לפני שההשפעה מורגשת במלואה. חיי מין משופרים בכל גיל? בהחלט כן.