סיאליס גנרי, סיאליס גנרי יומי, טדאם, טדאם יומי, תחליף סיאליס

אם התפקוד שלכם במיטה עלה על שרטון – אל דאגה, ישנם כיום הרבה פתרונות נוחים ויעילים, פתרונות שלא דורשים תכנון מראש – לפני הסקס. אפשר ליטול כדור שפעיל אפילו ל-36 שעות, ואז, החל מ-20 דקות עד 36 שעות לאחר נטילת הכדור, אתם תקבלו זקפה בתגובה לגירוי מיני. מדובר בכדור בליעה הנקרא סיאליס, או בז'רגון המקומי: "גלולות סוף השבוע".

מה עושים כשיש בעיות זקפה?

בעיות זקפה הן בעיות ההופכות ליותר ויותר שכיחות, עקב התזונה הלקויה של רוב האנשים וחוסר פעילות גופנית. ע"פ הערכות מומחים, כ-10-12 אחוז מהצעירים סובלים מבעיות זקפה ברמות חומרה שונות. אם מדובר בבעיה אקראית אין צורך לגשת להתייעצות רפואית, אך ניתן לנסות טיפול חד פעמי בסיאליס או סיאליס גנרי.

ניתן גם לנסות שימוש ב ויאגרה טבעית, על מנת לשפר ביצועים במיטה. אמנם ויאגרה טבעית מחיר היא לא כל כך זולה, אך העובדה שמדובר בתרופה טבעית, מאפשרת לקחת גלולה לשם ניסיון ובדיקה – אם מדובר במשהו המצריך טיפול מעמיק או שניתן להסתפק בטיפול טבעי. כמו כן אם מדובר באדם הסובל ממחלה כרונית הרי שעדיף לטפל באופן טבעי מאשר להוסיף על הגוף עוד תרופות כימיות.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

מהו הסיאליס הגנרי?

קיימים היום בבתי המרקחת טבליות סיאליס גנרי למכירה. מדובר בתרופה הנקראת טאדם תוצרת חברת תרימה, הטאדם קיים במינון של 5 מ"ג, של 10 מ"ג ובמינון גבוה של 20 מ"ג. הם באים כטבליות ובמינון הנמוך של 5 מ"ג ניתן להשתמש באופן יומיומי. הטאדם יכול לגרום לירידה פתאומית בלחץ הדם כאשר לוקחים אותו עם תרופה המכילה ניטרטים – תרופה הניתנת בדרך כלל לבעיות לב. כמו כן הוא עלול לגרום – במקרים רחוקים – לסחרחורת, להקאות או בחילות ולכאבים בחזה. אם חוויתם אחד או יותר מתופעות אלו, עליכם לפנות מידית לרופא. התרופה מיועדת – כפי הגדרות היצרן – לטיפול בהפרעות זקפה, להשגת זקפה ולשמירת הזקפה. הטאדם וכן שאר הגלולות לטיפול באין אונות – כמו הויאגרה והלויטרה – הם תרופות המכונות מעכבי האנזים פוספודיאסטראז מסוג 5. ההבדל בין התרופות השונות הוא בעיקר משך ההשפעה שלהם.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

כאשר אין גירוי מיני הטאדם אינו פועל. המינון המקסימאלי של הטאדם הוא טבליה אחת ליום, ואינו מומלץ לצריכה באופן יומיומי, מלבד במינון הנמוך שכן מתאפשר בו צריכה יומיומית, כי ההשפעה המקסימלית של טדאם "יומי" היא רק עד 24 שעות. ואילו במינונים הגבוהים יותר הוא משפיע עד 36 שעות. הסובלים מבעיות לב צריכים להיוועץ ברופא מומחה לפני שימוש בתרופה, וכן מי שסובל מלחץ דם בלתי מאוזן. זקפה המתמשכת מעל 4 שעות, בעקבות נטילת התרופה, מצריכה פנייה מידית לרופא. ניתן לקחת טאדם עם הארוחה או בלעדיה, לא מומלץ לשתות מיץ אשכוליות בזמן נטילת התרופה. אין לצרוך את התרופה ביחד עם שתיית אלכוהול מופרזת. ניתן ליטול את התרופה בכל שעה ביום. אך אם היא ניטלת באופן יומיומי – במינון הנמוך – מומלץ לקחת פלוס מינוס באותה שעה.

תופעות לוואי העלולות להופיע בעת נטילת התרופה: כאבי גב, כאבי ראש, כאבי שרירים והפרעות בעיכול. תופעות לוואי אפשריות אך מופיעות לעיתים רחוקות: פריחה בעור, כאבים בחזה, בחילות והקאות, צרבות, דימום באף, זיעת יתר וסחרחורות.

כמה עולה סיאליס?

עלויות של גלולות לטיפול באין אונות: סיאליס 293 ₪, לויטרה 253 ₪, ויאגרה 277 ₪. כל המחירים הנקובים הינם לאריזת 4 טבליות של תרופות במינון גבוה. העלות של תרופה דומה במינון נמוך היא: סיאליס 77 ₪, לויטרה 62 ₪, ויאגרה 229 ₪.