סוגי ויאגרה, איזה ויאגרה הכי טובה

במאמר הבא נעשה סקירה על סוגי ויאגרה הקיימים בשוק, מה היתרונות של כל סוג, מה החסרונות, למי הן מיועדות? האם הן עשויות לטיפול באימפוטנציה, או שניתן לקחת אותם רק כדי לשפר את הזקפה, גם למי שאינו סובל מהבעיה.

אז קודם כל, מה השאלה? ויאגרה יש רק אחת. ויאגרה היא תרופה לאין אונות, שהומצאה ע"י חברת פייזר בשנת 1996. אז נכון שרק התרופה של פייזר נקראת ויאגרה, אך מאז כל התרופות לבעיות זקפה זכו לכינוי ויאגרה. בדיוק כמו שהמקרר נקרא פריז'ידר – ע"ש החברה הראשונה שהמציאה את המקרר.

 ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

מי סובל מאין אונות?

לפי מחקרים, כמעט חצי מהגברים בני 40 עד 70 סובלים ברמה כזו או אחרת מבעיות זקפה. הבעיה יכולה להיגרם כתוצאה ממחלות רקע או מבעיות והפרעות נפשיות כאלו ואחרות. בעולם של המחלות הגורמות לאין אונות מוכרת מחלת הסוכרת כאחד הגורמים החזקים לאין אונות. כמו כן מחלות לב וורידים מהווים גורם שכיח להפרעות זקפה. בין הגורמים ניתן למנות גם בעיות במערכת העצבים, בעיות בבלוטת התריס וחוסר בהורמון הטסטוסטרון.

נחזור לויאגרה

אז כאמור, הויאגרה המקורית היא הגלולה הוותיקה ביותר, לטיפול בבעיות זקפה. היא מתחילה לפעול על הגוף החל מחצי שעה לאחר הנטילה, היא 'מעמידה את הזין' רק בתגובה לגירוי מיני, וטווח הפעולה שלה הוא למשך 4 שעות בלבד. החיסרון של גלולות הוויאגרה הוא במשך זמן הפעולה הקצר שלו – זה אומר שצריך לתכנן את הסקס לשעות הקרובות. זה מסרבל ולא הכי נוח. התרופה הגנרית של הויאגרה היא "תרים" הישראלית.

גלולה נוספת היא הלויטרה, הלויטרה פועלת בדומה לויאגרה, אך זמן פעולתה הוא 12 שעות. ויש לה יתרונות נוספים – שתיית אלכוהול על רקע לויטרה – לא משפיעה לרעה על פעולת התרופה. הלויטרה אהובה על הצעירים שיוצאים לבילוי + שתייה, שמסתיים (יותר נכון – שגומרים) במיטה…

 ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

הסיאליס הוא סוג נוסף של 'ויאגרה', הצעירים אוהבים לקרוא לסיאליס – 'גלולות סוף השבוע' בשל טווח הפעולה הרחב של הגלולה. הגלולה פועלת בתגובה לגירוי מיני, עד 36 שעות, ובמינון הנמוך עד 24 שעות. היתרונות של הסיאליס הם: ניתן ליטול את הגלולה עם האוכל. ויתרון נוסף הוא כאמור, זמן הפעולה הארוך שלה. החיסרון של הסיאליס הוא שלא ניתן ליטול אותו יום אחר יום, בשל זמן הפעולה הארוך שלו. רק במינון הנמוך ניתן ליטול אותו באופן יומיומי… לסיאליס יש תרופה גנרית תוצרת ישראלית, בשם טאדם.

במקרים חמורים מטפלים בהפרעות זקפה באמצעות השתלת תותב או הזרקת חומר לאיבר המין לפני קיום יחסי מין. אלו הם השיטות הוותיקות שכיום הם נפוצות רק במקרים חמורים של ההפרעה.

סוגי ויאגרה נוספים

אם קרה לכם באופן חד פעמי, שלא הצלחתם להשיג זקפה טובה, אל לכם לדאוג, "זה יכול לקרות במשפחות הכי טובות" – כמו שאומרים… זה לא מצביע על בעיה מסוימת, אולי מדובר במתח רגעי וזמני. ואם כן בא לכם, אתם יכולים ליתר ביטחון לרכוש ויאגרה טבעית, כאלו שמוכרים בבתי טבע, תרופות אלו אינם מכילים חומר כימי ואינם מצריכים מרשם רופא. זה יכול להיות טוב גם אם סתם בא לכם לשפר את 'גודל הפין' – כי יש בחורות שאצלם הגודל כן קובע… ובכל זאת עליכם להיות ערניים, אם הבעיה ממשיכה, פנו לרופא לקבלת ייעוץ ותמיכה. הרופא שמתמחה בבעיות אלו הוא בדרך כלל אורולוג – במידת וקיימת בעיה פנו אליו. בכל מקרה, גם אם קיימת בעיה רפואית וגם אם לא, שיפור התזונה גם הוא יתרום לשיפור הזקפה.