ויאגרה גנרית, מה זה ויאגרה גנרית, תחליף ויאגרה, ויאגרה גנרית חוות דעת

סובלים מבעיית אין אונות? זה לא סוף העולם! השוק מציע כיום מגוון רחב של טיפולים, החל מטיפולים טבעיים, כמו טיפול בגלי קול, ועוד ועוד, קיימים טיפולים אין סוף, כאלו שהוכחו מדעית וכאלו שלא. מעבר לכך קיים גם מגוון גדול של גלולות ל טיפול בהפרעות זקפה, טבעיות וקונבנציונאליות, המפורסמת והוותיקה שבהן היא הויאגרה מתוצרת חברת פייזר העולמית (עלותה כיום בהזמנה ברשת נעה בין 277 ₪ למינון גבוה, ל-229 ₪ למינון נמוך ו-243 ₪ למינון בינוני – לארבע טבליות). חברות התרופות הידועות, עושות ניסויים באופן תדיר, כדי להמציא ויאגרה גנרית, ולהוזיל את המחירים. בשוק התרופות הטבעיות אנו מכירים את חברת 'טבע דיירקט' שהמציאה תחליף ויאגרה, או תחליף לויאגרה מבית 'סולגאר'.

 ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

ויאגרה מה'טבע'

חברת 'טבע' היא חברה ישראלית מוכרת ואמינה, שהוקמה לפני כעשרים שנה, והייתה שנים רבות גאוותה של הכלכלה הישראלית. לפני כשנתיים, בשל קשיים כלכליים היא צמצמה את פעילותה, אך עדיין היא נחשבת לחברה אמינה ובטוחה בשוק התרופות.

לפני מספר שנים הודיעה טבע על השקת ויאגרה גנרית, שפעילותה דומה לויאגרה המקורית של חברת פייזר. בארה"ב מאובחנים נכון להיום, מעל 20,000,000 גברים כסובלים מבעיית אין אונות. בשנת 1996 רשמה חברת פייזר פטנט על הויאגרה – ברשם הפטנטים של ארה"ב, ובכל שנה היא מכרה מגלולות הויאגרה, בהיקף של כמעט 1.5 מיליארד דולר. כאמור לפני כמה שנים נכנסה טבע לשוק. התרופה של טבע נקראת 'סילדנפיל'. חברות נוספות המייצרות תחליף גנרי לויאגרה הם זנטיבה, אקטיבז, סאנדוז ושטאדה. חברות אלו פעילות בעיקר בשוק האירופי, וכעת גם טבע הצטרפה לתחרות הויאגרה הגנרית בעולם.

ויאגרה בזול

מה שמביא את יצרניות התרופות לפתח תחליפי ויאגרה גנריות הוא העובדה כי הויאגרה נחשב לתרופה יקרה, אולם כל זה נכון בעיקר ברכישה בבתי המרקחת, כיום ניתן לרכוש ויאגרה מקורית באינטרנט במחיר מוזל. החל מ-229 ₪ למארז של 4 טבליות. מדובר בפער גדול לעומת עלות הויאגרה בבית המרקחת.

תרופות לשיפור האונות הגברית הפכו בשנים האחרונות למוצר כמעט חיוני. בין אם מדובר באדם מתבגר, ששואף לקיים יחסים תקינים עם בת זוגתו, או שמתחיל מערכת יחסים חדשה. ובין אם מדובר בצעירים שרוצים לשפר את תדמיתם בעיני בנות זוגם או הפרטנר שלהם למיטה. או שמדובר בטיול לחו"ל עם החברה, להשלמת ההנאה והבילוי. יותר ויותר אנשים מסירים מעצמם את הבושה ופונים לטיפול לשיפור הזקפה. בעבר היו טיפולים אלו כרוכים בפתרונות פולשניים, ויעילותם הייתה בספק. עם התפתחות הרפואה התפתח שוק תחרותי של כדורים וכמוסות ל שיפור הזקפה.

 ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

ויאגרה לאנשים בסיכון

רבים מן הסובלים מהפרעות זקפה הינם אנשים הסובלים ממחלות נוספות. מחלות לב או לחץ דם גבוה. כרבע מהאוכלוסייה הצעירה בישראל וכמחצית מהאוכלוסייה המבוגרת סובלים מלחץ דם לא מאוזן, תרופות מסוימות ליתר לחץ דם עלולות להחמיר את בעיות הזקפה. המצאת ויאגרה גנרית היא בשורה לאוכלוסייה זו שאין לה יכולת להשתכר כמו אדם בריא, ומה גם שרבים מהם נוטלים תרופות באופן קבוע, מה שמוסיף להם הוצאה חודשית קבועה ומעיקה, הוסיפו לכך את בעיות הזקפה שרובם סובלים מהם, תתקבל תמונת מצב עגומה של קושי כלכלי, או מצד שני וויתור על אחד מהשניים – או על התרופה לאיזון לחץ הדם או על הויאגרה, שני האופציות לא רצויות. מומלץ להזמין ויאגרה או סיאליס דרך הרשת במחיר מוזל!