הפרעות זקפה, איך מטפלים בבעיות זקפה בזקפה, טיפול בבעיות זקפה, ויאגרה לבעיות זיקפה

הפרעות זקפה הינה חוסר יכולת או יכולת חלקית של איבר המין להגיע לרמת קושי הנדרשת להחדרת האיבר בשעת קיום יחסי מין. הפרעת זקפה יכולה לנבוע כתוצאה מגורמים שונים ביניהם הפרעות נפשיות וכן רקע של מחלות במערכת העצבים ובמערכת כלי הדם. חשוב לדעת שלעיתים המצב הוא הפוך, הפרעות זקפה לפעמים מתריעים על מחלת לב הממשמשת ובאה, לפי מומחי רפואה, הפרעות זקפה עלולות להופיע עד חמש שנים לפני הופעת בעיה לבבית.

זהירות! הפרעת זקפה יכולה להעיד על מחלה

אז לפני שחושבים על טיפול בהפרעות זקפה, יש לתת את הדעת שהן מהוות אור אדום ומתריעות מפני מחלה, בעיקר בקרב גברים צעירים בטווח הגילאים 40-60, ובעיקר כשמדובר בהפרעות זקפה קלות עד בינוניות.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

איך מטפלים בבעיות זקפה?

טיפול בבעיות זקפה באמצעות תרופה, הנה פעולה טובה לעזרה ראשונה ולהתנעת המנגנון, אך כדי לטפל בשורש הבעיה ה"זקפתית" יש צורך לנהל אורח חיים בריא הכולל תזונה בריאה ונכונה, ובעיקר פעילות גופנית. מחקרים מוכיחים שהפחתה משמעותית של כ-10% במשקל הגוף מביאה לשיפור משמעותי בבעיות זקפה. כמו כן הפסקת עישון, הגברת פעילות גופנית וצריכה קבועה של חמשה סוגי פירות וירקות, מהווים גם הם גורם משמעותי לשיפור ו טיפול באין אונות.

ההמלצה של הרופאים לשיפור וטיפול בהפרעות זקפה לגבי פעילות גופנית, היא המלצה על הליכה יומית או פעילות גופנית אחרת של 25-30 דקות במשך 5 פעמים בשבוע לפחות. אך גם פחות מכך עדיף מכלום אם אינכם מצליחים לעמוד ביעדים הנ"ל.

הפרעת אין אונות – ממה צריך לחשוש

כאמור, הפרעות זקפה מאותתות על מחלה הקרבה ובאה – בעיקר אצל גברים צעירים, ככל שמדובר בגברים מבוגרים, ישנם סיבות אחרות, שעלולות לגרום לבעיות בתפקוד הזקפה. גברים מעל גיל 50 נמצאים בסיכול גבוה לפתח בעיות בזקפה, בעיקר אם הם סובלים מיתר לחץ דם, או מעשנים. אצל גברים בגילאי 70-80 מדובר כבר במעל 50% של סובלים מהפרעת אין אונות. חוקרים מעריכים כי בעוד 5 שנים מספר הגברים בעולם הסובלים מבעיות זקפה עשויים להתקרב ל-400 מיליון גברים.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

בעיות בזקפה מפחיתות מאיכות החיים של שני בני הזוג, ופוגעים במידת ההערכה עצמית של הגבר כלפי עצמו. זקפה תקינה נוצרת כתוצאה מזרימת דם לעבר העורקים המצויים באבר המין הגורמים לו להתקשות. חסימה של הווריד מונעת לזמן מה את יציאת הדם חזרה, וכך נשמרת הזקפה. פגיעה באחד משלבי התהליך גורמת לבעיות הזקפה.

מה גורם לפגיעה בתהליך היווצרות הזקפה?

מחלות מטאבוליות, בעיה בדרכי השתן התחתונות, ערמונית מוגדלת, מחלת הפרקינסון, עישון – גם פאסיבי, סוכרת וטרשת העורקים, גם תרופות שונות הניתנות לבעיות אלו עלולות לגרום לירידה בתפקוד הזקפה.

דרכי הטיפול בהפרעות זקפה

טיפול בהפרעות זקפה, נעשות לרוב באמצעות גלולות כגון: סיאליס לויטרה או ויאגרה. בתוספת לכך יש לטפל בכל בעיה באופן נקודתי. אם מדובר בסוכרת, יש לאזן את רמת הסוכר. אם מדובר במצב דיכאון או משבר בזוגיות, על המטופל לפנות לייעוץ נפשי ולעבוד על שינוי לטובה של אורח החיים לצד טיפול תרופתי שמאד יעיל במקרה זה. בכל מקרה של הפרעות זקפה, דבר ראשון חשבו על הפסקת עישון, הגברת פעילות גופנית והורדה במשקל, וכמובן שילוב של טיפול תרופתי.

השוואת מחירי גלולות זקפה (לאריזת 4 טבליות): מינון גבוה – ויאגרה 277 ₪, לויטרה 253 ₪, סיאליס 293 ₪. מינון בינוני – ויאגרה 243 ₪, לויטרה 124 ₪, סיאליס 274 ₪. מינון נמוך – ויאגרה 229 ₪, לויטרה 62 ₪, סיאליס 77 ₪.