אין אונות, טיפול טבעי באין אונות, טיפול באין אונות, אין אונות טיפול

ויאגרה יתרונות וחיסרונות

השימוש בויאגרה מחייב מרשם רופא

 • פנים אדומות
 • כאבי ראש
 • לא ניתן לקחת עם משקאות אלכוהוליים
 • חייבים לשתות מיים
 • אין השפעה רצויה אחרי ארוחה
 • השפעה נמשכת עד 6 שעות
 • השפעה בתוך כ-30 דקות לפחות

סיאליס יתרונות וחיסרונות

השימוש בסיאליס מחייב מרשם רופא

 • פנים אדומות
 • כאבי ראש
 • לא ניתן לקחת עם משקאות אלכוהוליים
 • חייבים לשתות מיים
 • אין השפעה רצויה אחרי ארוחה
 • השפעה נמשכת עד 24 שעות
 • השפעה בתוך כ-30 דקות לפחות

מהם הגורמים לאין אונות?

אלכוהול, סיאליס וויאגרה

עבור אנשים הסובלים מקושי בהשגת גירוי מיני וזקפה, עולה השאלה האם סיאליס עם אלכוהול יכול לעבוד. סיאליס או ויאגרה, שמשפרים את הזקפה בצורה בדוקה, האם בכלל אפשר לשקול את השילוב עם אלכוהול? קודם כל, הבשורות בעניין זה הן שהשילוב אפשרי. המיתוס שהשילוב עלול להיות בעייתי או מסוכן מופרך מיסודו. שילובים אחרים, של ויאגרה עם סמים ממריצים, למשל, עשוי לסכן את המשתמש. לגבי אלכוהול, לא נמצאו לדבר זה שום ראיות בכלל.

כמובן, נבקש להדגיש כי התוצאות הללו נכונות כאשר המינון הינו מקובל, סביר והגיוני. מי שמרגיש שאלכוהול מכניס אותו לאווירה הרומנטית ורוצה לשתות לחיים עם בת הזוג, אפשר ללא חשש. אבל אם מדובר על צריכת אלכוהול מוגברת, הרי שבמידה רבה זה סותר את עצם הרעיון של שימוש בתכשירים לשיפור הזקפה. אם האלכוהול גורם לתחושת עייפות ומקשה על זקפה חזקה, הרי שלשילוב עם ויאגרה אין שום היגיון.

 

ומה לגבי תחליפים טבעיים לזקפה

בזמן האחרון צצות שאלות דומות גם לגבי תחליפי סיאליס או ויאגרה. זה נובע מכך שיש הרבה תחליפים, מורשים על ידי משרד הבריאות, שמשווקים בארץ. אלה תוספים טבעיים ולעיתים תרופות גנריות, שלא מצריכות מרשם רפואי. גם במקרים הללו, מעט אלכוהול יכול לשפר ולתבל את חיי האהבה שלכם. אבל יותר מדי, זה פשוט יותר מדי. כשהמינון עושה לכם טוב, כאשר אתם מרגישים טוב, לכו על זה. והעיקר – ליהנות!

אין אונות טיפול מומלץ

תמצית צמחים לגבר – יתרונות
מחירון ויאגרה גנרית
חילבה – חילבה לחיזוק התפקוד המיני
ויאגרה בטיפות – תחליף נוזלי לכדורי ויאגרה
בעיות זקפה
אין אונות – מידע
מידע על אימפוטנציה

טיפול טבעי באין אונות

תדירות יחסי המין משפיעים במידה רבה על תחושה שביעות הרצון והגבריות של כל גבר, בכל גיל. והבשורה – אם יש קשיים, יש טיפול שעובד. והוא יכול להיות טבעי, יעיל ומועיל.

אין אונות עשויה לפגוע באיכות חייו של כל גבר, לפעמים בצורה בלתי צפויה. אצל חלק מהגברים, זו תופעה שהחלטה להטריד בגיל יחסית צעיר. אצל אחרים – התופעה החלה בעשור הרביעי, החמישי או השישי של החיים. אך הבשורות הטובות הן שאפשר לנצח את הבעיה. וזה אפילו לא חייב להיות טיפול ארוך או ממושך במיוחד. קיים טיפול טבעי באין אונות. למי זה מתאים והאם זה בטוח – על כך נבקש לדבר כעת.

למי הטיפול הטבעי יכול לעזור

יש כל מיני סיבות שיכולות להביא לקשיי זיקפה או אימפוטנציה. השאלה היא, מתי בדיוק ולמי טיפול טבעי באין אונות יכול לעזור. על פי העדויות של גברים שהתנסו בכך, זהו פתרון שיכול לעבוד בכל מיני מצבים. למשל, מתאים עבור גברים שסובלים מירידה תפקודית כללית של גיל מבוגר.

כך גם עבור כאלה שסובלים מאין אונות בשל שגרת חיים עמוסה או בשל עייפות ניכרת. חשוב לומר כי מכיוון שמדובר על טיפול טבעי, ללא תופעות לוואי, זהו פתרון שיכול לסייע גם לגברים הסובלים ממצבים רפואיים מגוונים. מחלות כמו סוכרת למשל, שפוגעות באון המיני וכן מחלות לב שגם הן משפיעות – גם למי שסובל מכך, הטיפול הטבעי יכול להחזיר את הסומק ללחיים. את שביעות הרצון מהתפקוד במיטה ובין הסדינים.

התחליף הטבעי לתרופות המפורסמות

שתי התרופות שנחשבות כיום לטובות ביותר בתחום הטיפול המיני הן ויאגרה וסיאליס. המכירות של שתי התרופות הללו מרקיעות שחקים. אבל לא לכולם הרעיון הזה של תרופות מרשם נשמע מלהיב. בוודאי שלא כאשר קיימות חלופות טבעיות. הרבה אנשים חוששים באופן כללי מיותר מדי תרופות שמלוות את החיים. במיוחד כאשר לא כל המרכיבים נטולי תופעות לוואי.

חשוב להביא בחשבון כי לאחר שהמנגנון שהפך את הויאגרה לטובה כל כך בהשגת זקפה חזקה לגברים הפך למוכר בחוגי המדע, התפוגגה הסטיגמה הוותיקה. גם גברים מבוגרים ואפילו גברים הסובלים ממחלה יכולים לשוב וליהנות מחיי מין עשירים יותר. וכאשר נמצאו מרכיבים טבעיים שפועלים ממש כמו תרופות הזקפה הרגילות, אפשר לומר כי אכן, הגיעה הבשורה הטבעית.

גם טבעי, גם ללא מרשם

טיפול טבעי באין אונות נחשב בטוח מאוד לשימוש. חומרים טבעיים שמחזירים את ההנאה ומגבירים את התשוקה. זהו טיפול שהוא טבעי, בטוח וגם – ללא מרשם. אין זה דבר של מה בכך. הרבה גברים מוותרים על שיפור בחיי המין והתגברות על אין אונות רק בגלל הבושה.

הם לא רוצים לפנות לרופא ולא רוצים לסור לבית המרחקת ולצאת עם ויאגרה. התכשירים הטבעיים פותרים את הבעיה אחת ולתמיד. בטיפול טבעי, יעיל ובטוח, בלי מרשם, בלי רופא ובלי קופת חולים, אפשר ליהנות יותר מהחיים. פתרון טבעי לשיפור הזוגיות ולחיי מין מקסימליים.

הרבה גישות לטיפולים טבעיים

שיטות אלטרנטיביות הביאו לארץ הרבה דרכים טבעיות לשיפור התשוקה או טיפול באין אונות. בין היתר ישנם גברים שמפיקים תועלת משיטות כמו הומיאופתיה או דיקור סיני. יש טיפולי מגע וטיפולים במים ועיסויים שונים. אבל מסתבר כי טיפול טבעי באין אונות יכול להתבצע בקלות, גם בבית, ללא שום פניה למטפל או מטפלת.

כן, מספיק שנוטים את הכמוסה המתאימה ומשאירים את הבעיה מאחור. וכדי להגיע לשם, אפילו לא צריך לצאת מהבית. הכמוסות הטבעיות הללו ניתנות להזמנה במשלוח. הכי מהיר, הכי דיסקרטי, הכי טבעי.

כיום, יש לרפואה מענה יעיל ואיכותי לבעיות בתפקוד המיני ואין אונות וניתן לחזור לחיי מין טובים