סיאליס מחיר מומלץ לגבר מאושר

לפני שמגיעים לסיאליס מחיר חשוב לדעת קודם כל מה זה בכלל סיאליס?

אחת התרופות הנפוצות בעולם לשימוש אצל גברים עם בעיות של אין אונות היא תרופת הסיאליס Cialis. החומר הפעיל בגלולות הסיאליס נקרא טדלפיל  Tadalafilומטפל בבעיות הזקפה לזמן ארוך יותר מכל תרופה הקיימת היום. ניתן לקחת את תרופת הסיאליס פעם אחת ביום וההשפעה נמשכת לאורך כ-36 שעות בהן הגבר יכול להינות מזקפה תקינה במצבים של גירוי מיני בלבד לאורך כל זמן השימוש

סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני הגברי, אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור הזיקפה ולהגברת ההנאה מיחסי המין בקרב גברים.

בניגוד לוויאגרה, הסיאליס, שנקרא גם "הגלולה הצהובה" הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר, ולכן מועדף על ידי גברים רבים.

 גברים שואלים על סיאליס מחיר לפני שהם בכלל מבינים איך להשתמש בתרופה וזאת טעות. 

התרופה ניתנת דרך הפה באמצעות גלולות. התאדאלפיל פועל על מנגנון המבוקר על ידי חנקן חד-חמצני (NO) בפין. NO נקשר לקולטנים באנזים גואנילאט ציקלאז (guanylate cyclase) ומשפעל אותו. האנזים מייצר cGMP שגורם להרפיית השרירים החלקים ב-intimal cusions של העורקים ההליציניים בפין. ההרפיה גורמת לעלייה בכמות הדם הזורם בעורקים ולכן לזקפה. נוכחות התרופה גורמת לשמירה על רמות cGMP גבוהות ולכן לזקפה. ללא גירוי מיני, כלומר ללא הפעלת המערכת על ידי NO ו-cGMP תאדאלפיל לא אמור לגרום לזקפה. 

סיאליס מחיר שכדאי לשלם למי שיש בעיה

לא כל גבר שמברר על סיאליס מחיר מוכן להודות שיש לו בכלל בעיה.

דברי ד"ר ג'ון טומלינסון, מהאגודה הבריטית לחקר בעיות המין, הסטטיסטיקה מצביעה על כך שאחד מכול עשרה גברים חווה בעיית זקפה. אצל בני 20-40 מדובר על 7-8%, אצל בני 40-50 11%, מעל גיל 60 מדובר על 40% ומעל גיל 70 מדובר על למעלה ממחצית הגברים.

בעיית זקפה מוגדרת כמצב בו הגבר מתקשה להגיע לזקפה או לשמור אותה. ברור שמרבית הגברים חווים מידי פעם בעיית זקפה והדבר אינו נחשב לבעיה. המצב ייחשב לבעיה רק אם מדובר בתופעה החוזרת לעיתים קרובות ומעיבה על היחסים בין בני זוג.

מדובר על בעיה רצינית המתרחשת אצל גברים רבים. אף על פי שיכולים להיות גורמים רבים ומגוונים להיווצרות הבעיה – במילים פשוטות, בעיה זו ניתנת להגדרה כחוסר יכולת של גברים להשיג ו / או לשמור על זקפה. בדרך כלל זה קורה בגלל שלא מספיק דם זורם לאיבר המין.

סיאליס מחיר קטן לשיפור גדול 

מכיוון שהכבוד הגברי אינו מאפשר לרוב הגברים לדבר על הנושא, קשה למדוד כמה אחוזים מהאוכלוסייה הגברית בישראל אכן סובלים מהבעיה הזו. השערות החוקרים מדברות על כ-40% מהאוכלוסייה הגברית בגילאי 40 ומעלה.

חוסר האונים שבהם היו שרויים גברים הסובלים מאין אונות או בעיות בזקפה, השאיר רבים מהם עם בעיות הנוגעות לבטחון העצמי וביכולת לפתח זוגיות קבועה. בשנים האחרונות גברים רבים מצאו פתרון יעיל לבעיות הזקפה דרך נטילת תרופות המספקות זרימת דם מוגברת לאיזור איבר המין הגברי וכך למעשה מאפשרות לגבר להינות מזקפה לאורך זמן המאפשרת קיום יחסי מין

סיפוק מיני הוא אחד מהצרכים הבסיסיים של כל זוג נשוי, ואם הם לא משיגים אותו, חיי הנישואים הופכים לקשים עד בלתי נסבלים ולעתים הדבר מוביל אפילו לגירושין. סיפוק מיני גורם לאנשים לחיות שנים רבות יותר. סקס שומר על בריאותך בכל גיל על ידי רמה גבוהה יותר של הנאה מהחיים, חיזוק המערכת החיסונית וכל הטוב הזה תורם גם לאריכות ימים.

סיאליס מחיר מול ויאגרה איך זה בכלל פועל?

ויאגרה, או sildenafil citrate, פועלת על-ידי חסימת פעולת PDE, והגברת הזיקפה על-ידי כך.ויאגרה ניתן למצוא בחנויות האון ליין השונות אף שויאגרה מחיר משתנה בין חנות לחנות ולכן מומלץ לבדוק ולהשוות כדי לקבל ויאגרה מחיר משתלם

סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני הגברי, אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור הזיקפה ולהגברת ההנאה מיחסי המין בקרב גברים.

בניגוד לוויאגרה, הסיאליס, שנקרא גם "הגלולה הצהובה" הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר, ולכן מועדף על ידי גברים רבים.

התרופה ניתנת דרך הפה באמצעות גלולות. התאדאלפיל פועל על מנגנון המבוקר על ידי חנקן חד-חמצני (NO) בפין. 

תרופות אחרות, הפועלות באופן דומה הן סילדנאפיל וורדנפיל אלא שזמן מחצית החיים שלהן קצר מזה של סיאליס, (בערך 4–5 שעות).

סיאליס מחיר באון ליין מול מחיר בחנות

אתם לא חייבים לשלם מחיר מופרז על סיאליס בחנויות שלא מתחשבות בצרכן. ניתן למצוא סיאליס מחיר ששווה כל שקל אם רק בוחרים לקנות אונליין בחנויות נבחרות. על כן זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להתחשב בו במקרה הזה, כדי שתוכלו לחסוך בעלויות שלכם.

תמיד יהיה כדאי לכם להקפיד לעשות השוואה אונליין לפני שאתם מחליטים לקנות סיאליס, שכן רק כך תוכלו להיות הרבה יותר בטוחים ברכישה שלכם ואנו סבורים שזה משהו שיוכל לעשות הבדל משמעותי בשביעות רצונכם כאשר אתם בוחרים לקנות במקום כזה או אחר.

לא משנה איפה אתם רוכשים סיאליס מחיר בתל אביב או סיאליס מחיר בירושלים בחנות אצלינו בויאגרה – סטרונג פוטן תוכלו למצוא סיאליס מחיר משתלם במיוחד 

למידע נוסף על סיאליס:

מחקר ישראלי: סיאליס לזקפה מונעת מחלת גבהים

סיאליס מדריך רפואי

סיאליס מקבל אישור ל-36 שעות אפקטיביות באירופה

הערה: המידע המופיע כאן אינו תחליף לייעוץ או בסיס לאבחנה רפואית. למידע מפורט יותר על התרופות יש לעיין בעלון לצרכן, כפי שאושר על ידי משרד הבריאות. בכל שאלה נוספת יש להתייעץ עם הרופא המטפל או עם הרוקח.

 
Open chat